Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 14-09-2009, 06:01
fib
Avatar van fib
fib is offline
Hallo,
In hoeverre is het de moeite waard om mijn studiedocumenten uit te printen met grijze tint. Ik heb al een laserprinter.
__________________
(spellingsfouten krijg je gratis, ik ben dyslectisch)
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 14-09-2009, 08:46
M@rco
Avatar van M@rco
M@rco is offline
De meeste laserprinters hebben wel een soort 'spaarstand' om toner te besparen, moet je even bij de opties kijken. Ook het aantal DPI (dots per inch, oftewel de 'dichtheid' van de toner op het papier) naar beneden gooien helpt. Je kunt altijd een beetje met die instellingen spelen en kijken of het er nog acceptabel uitziet.
__________________
What experience and history teach is this — that people and governments never have learned anything from history, or acted on principles deduced from it.

Laatst gewijzigd op 14-09-2009 om 09:06.
Met citaat reageren
Oud 14-09-2009, 11:07
WolterB
Avatar van WolterB
WolterB is offline
Je wint denk ik meer toner als je bij de afdrukkwaliteit voor 'concept' of 'snel' kiest, dit kan tot 70% besparen (iig bij inktjetprinters, maar bij laserprinters zal er ook flinke winst zijn lijkt me).
__________________
Als je geen doel hebt, kan je ook de weg niet kwijt zijn.
A wise man once told me: There are many endings, but the right one is the one you choose.
Met citaat reageren
Oud 14-09-2009, 18:56
ILUsion
Avatar van ILUsion
ILUsion is offline
Ik denk dat het een beetje afhangt van het type laserprinter je hebt. Maar normaal staat op de cartridge wel vermeld hoeveel pagina's je normaal kan afdrukken en welke dekkingsgraad die hebben (vaak iet van 10%), met een lichtere instelling, denk ik niet dat je zo veel minder verbruikt.

De instelling snel is trouwens iets dat vooral bij inkjet bestaat; een laserprinter print een pagina meestal even snel af, ongeacht de inhoud (tenzij je heel erg complexe figuren hebt). Bij inkjet maakt het natuurlijk veel meer uit wat er op je blad staat: als de helft leeg is, komt dat er veel sneller uit. Bij laser ligt de traagheid niet bij een printkop, maar bij het ronddraaien van het papier (of dat is toch wat ik denk).
__________________
vaknar staden långsamt och jag är full igen (Kent - Columbus)
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:53.