ehm, de jongeren van 15 jaar geleden zijn niet dezelfde jongeren als nu. dus dat er toen campagnes waren, zegt toch niets over nu

jongeren van nu kennen de campagnes van toen niet, dus moet je ze blijven herhalen (en vernieuwen)
daarnaast veranderen tijden en zijn de soorten schuld veranderd. in 1995 had niemand een schuld vanwege een mobiel telefoonabonnement. nu zijn het er duizenden. een campagne gericht op gsm-abonnementen is dus nu wel waardevol, en toen niet.
daarnaast neig je een beetje naar een "wat als"-scenario. je weet niet hoe de wereld er nu uit had gezien als je toen die campagne niet had gehad. ze hebben ongetwijfeld invloed gehad die vandaag de dag nog te merken is, maar dat is uiterst moeilijk te achterhalen.
je laatste punt vind ik een beetje raar. maar goed, als al die jongeren in de sticker- en posterindustrie gaan werken, dan hebben ze een mooie baan om hun schulden af te lossen