Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Kunst & Cultuur / ARTistiek
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 21-04-2010, 10:06
speelgoedgitaar
speelgoedgitaar is offline
Binnenkort ga ik toelating doen voor de kunstacademie (grafisch ontwerpen) in Den Haag. Ik moet dan een portfolio samenstellen. Wie heeft er tips voor mij en waar moet je op letten?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 21-04-2010, 12:33
Verwijderd
Wees niet vies om je schetsjes mee te nemen, hoe simpel ze ook kunnen zijn en of onafgemaakt.
Ik kreeg als tip om zoveel mogelijk mee te nemen om te laten zien, maarja ik deed een vooropleiding + wil autonoom doen.

Neem iig niet alleen je beste werk mee, laat zien wat je veranderingen zijn door de jaren heen, wat je allemaal geprobeerd/ gedaan hebt. Pogingen tot enzo
Met citaat reageren
Oud 21-04-2010, 13:07
Verwijderd
Alles laten zien, ja! En daag jezelf de aankomende tijd ook een beetje uit, probeer verschillende materialen, verschillende technieken, verschillende onderwerpen. Ga je moeder natekenen, maak een strip in waterverf en pastel, kies een paar artikelen om illustraties bij te maken, plak die vervolgens in een eigen tijdschriftje in elkaar. Ik weet niet precies waar ze bij grafisch naar kijken, maar op alle kunstacademies zul je in ieder geval moeten laten zien dat je oog hebt voor vorm en kleur en dat je ook enige handigheid hebt in je vingers Maar op academies zijn ze op zoek naar potentie. Als ze in jouw schetsen zien dat je mogelijkheden hebt (en lol erin!), is dat belangrijker dan dat je toevallig drie goedgelukte collages hebt gemaakt maar dat was het dan.

Oh en het kan misschien ook geen kwaad om rond te kijken naar wat andere mensen doen (in jouw vakgebied), zodat je daarover mee kunt praten en misschien ook voorbeelden laten zien van wat je zelf graag zou willen leren.
Met citaat reageren
Oud 21-04-2010, 15:56
speelgoedgitaar
speelgoedgitaar is offline
Bij mijn eindopdracht van beeldende vorming heb ik voor het handvaardigheid gedeelte een holle toren van fotocamera's gemaakt met aan de binnenkant afbeeldingen. Is het relevant om foto's te maken van 3D werkstukken en die te laten zien?
Met citaat reageren
Oud 21-04-2010, 18:05
Verwijderd
Zeker! En als het even kan, meenemen!
Met citaat reageren
Oud 24-04-2010, 08:46
Verwijderd
Citaat:
Zeker! En als het even kan, meenemen!
Indeed, probeer het mee te nemen. Hoe dan ook!
Met citaat reageren
Oud 13-05-2010, 16:24
speelgoedgitaar
speelgoedgitaar is offline
Aankomende dinsdag heb ik toelating voor grafisch ontwerpen in Den Haag. Ik heb mijn portfolio bijna compleet.

Op de middelbare school heb ik in de schoolkrantredactie gezeten. Voor vrijwel elke uitgave heb ik uitspraken van leraren verzameld en heb ik hier een pagina van gemaakt. Ik heb dus ook de opmaak enzo van die pagina gemaakt. Mijn vraag: is het relevant om een paar van die schoolkranten aan mijn portfolio toe te voegen?
Met citaat reageren
Oud 13-05-2010, 18:05
Verwijderd
Alleen als het een origineel beeld was, lijkt mij. Foto?
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
ARTistiek kunst academie
jazzie42
1 24-08-2015 19:59
Studeren Auditietips!
Verwijderd
30 14-08-2015 21:15
Studeren Toelating kunstacademie 2013-2014
Annefleur28
0 09-10-2012 11:23
ARTistiek Portfolio blog
Lady_Zabyc
19 09-07-2012 19:27
ARTistiek portfolio?
Miroir
18 04-02-2010 20:28
ARTistiek Kunstacademie: wat te verwachten?
XIII
15 30-07-2006 15:22


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:22.