Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Studeren
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 08-06-2010, 08:59
miss_snooze
miss_snooze is offline
hey,

In het kader van mijn thesis doe ik momenteel een onderzoek naar consumentenreacties op productstoringen . Hiervoor heb ik nog een aantal mensen nodig die voor mij een vragenlijst willen invullen die je vindt via onderstaande link:

http://www.thesistools.com/web/?id=138889

Het zou mij enorm helpen als jij hieraan een bijdrage wil leveren! Bovendien maak je kans om een cinematicket te winnen door het juiste antwoord op een wedstrijdvraag (een inhoudsvraag over de enquête) naar mij door te mailen. Meer info hierover vind je in mijn vragenlijst.
Het invullen van deze vragenlijst neemt ongeveer 15 minuten in beslag. Alle gegevens die je invult worden strikt vertrouwelijk verwerkt en elke vorm van anonimiteit wordt gewaarborgd.
In het eerste deel worden 4 verschillende situaties aangeboden waarin je als consument kan terecht komen in het dagelijkse leven. Na elke situatie zal gevraagd worden om enkele uitspraken te scoren op een 5-puntenschaal. In het tweede deel van de vragenlijst zullen nog kort enkele achtergrondgegevens (persoonlijkheidskenmerken opnieuw adhv 5-puntenschaal, lftscategorie, geslacht en hoogst behaalde diploma) worden gevraagd.

Alvast Bedankt voor je medewerking!!!
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie Zelfmoord en pijn...
Jaymes
12 20-08-2013 00:28
Verhalen & Gedichten [Vervolg]Achter de gele deur #2
Eend
166 20-06-2006 20:32
Levensbeschouwing & Filosofie De hemel als 'eindstation'?
wondersbestaan
151 23-03-2004 09:35
Psychologie homosexualiteit is een geestelijke ziekte
Verwijderd
266 11-04-2003 13:46
Levensbeschouwing & Filosofie kerstofobie: IK HAAT KERST!
frankzinnig
71 30-03-2003 07:46
Liefde & Relatie Stelling: `Echte liefde` kan niet ontstaan in een reguliere uitgaansgelegenheid...
^AmArU^
111 26-04-2002 19:29


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:52.