Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Ontspanning / De Kantine
Topic gesloten
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 13-10-2010, 13:45
matthiV
matthiV is offline
Ik wil jullie allen het Online Managerspel "Sokker Manager" aanraden !

Qua gameplay is het een prachtige combinatie van Hattrick en Football Manager.
Het is veel tactischer van HT, omdat er bijvoorbeeld geen dominante formatie is zoals in Hattrick (lees 3-5-2) . Je moet zelf een tactiek ontwikkelen waarbij je zelf moet bepalen hoe je spelers staan opgesteld in 35 verschillende spelsituaties. In deze link kan je zien hoe je een tactiek moet aanmaken voor jouw team. Je kunt dus volledig de looplijnen van je ploeg bepalen. Ook kan je bijvoorbeeld een buitenspelval opzetten. Het spreekt voor zich dat de moeilijkheidsgraad hier dan ook een stuk hoger ligt dan bij andere Online manager-spelen, maar dat zorgt net voor een extra uitdaging!

Elke speler heeft 8 kwaliteiten (vergelijkbaar met Hattrick), al is er toch een cruciaal verschil! Hattrick staat bekend om hun monoskill spelers, terwijl dit op Sokker een stuk realistischer is. Iedere speler moet over meerdere kwaliteiten beschikken om echt een topper te zijn. Dit wil zeggen dat een speler met enkel spelinzicht en geen goede bijstats allesbehalve een topspeler is.

Ook het trainerssysteem is bijzonder uitgebreid. Je kunt 3 assistenten en een jeugdcoach aanstellen op basis van hun persoonlijke kwaliteiten. Hoe beter je assistenten, hoe meer kans je hebt op random pops. In dit spel zijn er geen problemen met lonen. Het is dus zeker mogelijk om een echte klasbak in je ploeg te hebben zonder dat je je zorgen moet maken over het loon dat je hem moet betalen. Zijn loon zal wel duurder zijn, maar zelden onbetaalbaar! Het jeugdsysteem in Sokker is ook veel leuker en spannender. Iedere speler heeft een eigen "talent" zodat de ene speler veel sneller traint dan de andere. Het is dus echt een uitdaging om de echte talenten op de transfermarkt te zoeken!

Nog een gigantisch voordeel van Sokker ten opzichte van andere online managergames, is het feit dat je je matchen live kan bekijken!
Elk land heeft ook zijn nationaal team en een U21 squad. Sokker is hét Online Managerspel in opmars, en er zijn nog maar 5 klasses, dus als je NU je team aanvraagt kan je binnen enkele seizoenen misschien wel 1 van die topteams in Sokker.org zijn!

Als je vragen hebt, twijfel niet om ze te stellen!

www.scholieren.com

Laatst gewijzigd op 13-10-2010 om 18:43.
Advertentie
Oud 13-10-2010, 14:12
Verwijderd
Oud 13-10-2010, 14:22
TopDrop
Avatar van TopDrop
TopDrop is offline
__________________
♥ - I miss all the places we never went. -
heddegijdagezeetgehadmindedawerklukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan
Oud 13-10-2010, 14:41
Rationeel
Rationeel is offline
Oud 13-10-2010, 15:27
Verwijderd
DIE SPAANSE
Oud 13-10-2010, 15:36
Trimm Trabb
Avatar van Trimm Trabb
Trimm Trabb is offline
Wat Pippeloen zei, maar dan vriendelijker.
Doei!
__________________
Stephen enjoys cooking his godchildren and leaving out commas.
Advertentie
Topic gesloten


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:36.