Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Algemeen / Werk, Geld & Recht
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 04-01-2011, 18:07
idiot---boy
Avatar van idiot---boy
idiot---boy is offline
Ik werd gisteren opeens gebeld door mijn baas en die zei dat hij folderdump had geconstateerd met mijn bezorgersnummer erbij. Ik weet 100 % zeker dat ik elke week hard werk, en de uitbetaling was volgende week en net moet die KUTbaas roet in het eten gooien. Wat nu, want ik heb geen enkel bewijs en ik sta machteloos. Ik krijg nu al niet meer uitbetaald en ben de baan kwijt en net nu ik bijna zou worden uitbetaald. Iemand tips voor deze KUTsituatie???
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 04-01-2011, 18:15
Spoonie
Avatar van Spoonie
Spoonie is offline
Wat denk je? Ga in gesprek. Laat het maar eens zien die folders met jouw nummer. Dat zou niet moeten kunnen als die altijd in de brievenbus liggen.
__________________
Het leven van een student bestaat uit vaak en vakkunding weekend vieren met soms een college tussendoor.......één twee, klik klik, go go ...ACTIE!!!!
Met citaat reageren
Oud 04-01-2011, 23:07
T_ID
Avatar van T_ID
T_ID is offline
Citaat:
Ik krijg nu al niet meer uitbetaald en ben de baan kwijt en net nu ik bijna zou worden uitbetaald.
Wat hierboven al werd gezegd: ga overleggen. Als jij niet dumpt, is er dus sprake van een misverstand. Een misverstand is iets anders dan dat je baas tegen je is. Hij denkt nu waarschijnlijk de schuldige te straffen. Jij moet hem laten inzien dat dat een misverstand is.

Overigens heb je recht op uitbetaling voor wat jij gewerkt hebt, zelfs de keer waarover zij denken dat er gedumpt is. Ook als je ontslagen blijft, jouw werkgever is verplicht om wat je al hebt gewerkt, uit te betalen.


Je zou trouwens ook kunnen proberen om in je wijk aan te bellen, met de vraag of zij hun folders hebben ontvangen, en of ze eventueel dat aan jouw baas kunnen doorgeven, als een soort getuigen.

Als je dat doet, print dan van tevoren voor hen het telefoonnummer uit dat ze daarvoor kunnen bellen, dat maakt de drempel voor hen lager om je te helpen.
__________________
"Republicans understand the importance of bondage between a mother and child." - Dan Quayle
Met citaat reageren
Oud 05-01-2011, 10:48
Verwijderd
Ik ken het probleem, een ander iemand die dezelfde folderpakketten bezorgde had zn folders in MIJN wijk gedumpt, vervolgens gingen ze enorm veel huizen bellen waar ik bezorg om te vragen of ze folder hadden ontvangen omdat ze dachten dat ik ze had gedumpt

Mss ns je baas bellen om te vragen of ie niet wat huizen kan bellen met de vraag of ze braaf iedere week folders ontvangen?
Met citaat reageren
Oud 05-01-2011, 10:56
ganralph
ganralph is offline
Ik heb ook wel eens een controleur van de foldertjesverspreidingsdienst (hoe heet zoiets?) aan de deur gehad om te vragen of ik de folders ontvangen had.

Stel dat gewoon voor aan je baas, dat hij zelf even controleert of er in jouw wijk bezorgd is. Als je het zelf voorstelt geef je meteen het signaal af dat je zo'n test wel "aandurft" en dat je dus niets te verbergen hebt.
Met citaat reageren
Oud 05-01-2011, 17:00
idiot---boy
Avatar van idiot---boy
idiot---boy is offline
Mijn ouders hebben nu geregeld dat mijn baas klanten gaat nabellen, goed nieuws dus. Maar ik heb ook meerdere keren te weinig folders gekregen dus 30 huizen hebben vaak geen folders gehad. Maar dat gelooft hij vast wel, want ik heb elke keer dat ik te weinig kreeg, keurig gemeld via mail
Met citaat reageren
Oud 06-01-2011, 15:17
idiot---boy
Avatar van idiot---boy
idiot---boy is offline
Yes! Hij heeft zijn excuses aangeboden, hij was onterecht! Deze week kreeg ik dus geen kranten wegens die beschuldiging, maar ik krijg voor die kranten alsnog uitbetaald, zonder het bezorgd te hebben! Top bedrijf
Met citaat reageren
Oud 06-01-2011, 15:24
ganralph
ganralph is offline
Dat is heel netjes opgelost. Zowel van jouw kant slim aangepakt door je ouders netjes met hem te laten praten, (ik neem althans aan dat het netjes was ), maar ook heel goed van het bedrijf dat ze er verder niet moeilijk over doen.
Met citaat reageren
Oud 06-01-2011, 17:19
Verwijderd
Idd een fijne oplossing!!
Met citaat reageren
Oud 07-01-2011, 03:08
Spoonie
Avatar van Spoonie
Spoonie is offline
Ik zou je baas nog een keer oprecht bedanken. Als hij hiervan terugkomt is het tenminste een fatsoenlijke. Houden zou ik zeggen
__________________
Het leven van een student bestaat uit vaak en vakkunding weekend vieren met soms een college tussendoor.......één twee, klik klik, go go ...ACTIE!!!!
Met citaat reageren
Oud 07-01-2011, 20:16
Lente
Avatar van Lente
Lente is offline
die baas is helemaal niet fatsoenlijk, hij ontslaat iemand onterecht en zegt ook nog es loon in te willen houden. dat het vervolgens rechtgezet is, is heel fijn voor ts, maar daar verdient die baas toch geen ultieme dankbaarheid voor.
Met citaat reageren
Oud 07-01-2011, 23:22
Spoonie
Avatar van Spoonie
Spoonie is offline
Klopt, maar misschien had die baas daar op het moment een goede aanleiding voor?

Hij komt tenminste terug op een gemaakte fout, dat doen er maar weinig
__________________
Het leven van een student bestaat uit vaak en vakkunding weekend vieren met soms een college tussendoor.......één twee, klik klik, go go ...ACTIE!!!!
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:05.