Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 19-03-2011, 19:39
Caviamax
Caviamax is offline
Hoi,

Ik schrijf heel veel werkstukken voor school. Altijd begint de werkelijke tekst bij pagina 3. Hoe stel ik dit in? Ik kom er niet uit. Als ik op ''pagina nummers'' druk en op ''ok'' dan komt het nummer bij de eerste pagina.

Wie o wie?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 19-03-2011, 22:33
Em.
Avatar van Em.
Em. is offline
Je kan wel het paginanummer van de eerste pagina weglaten (hokje uitvinken) maar verder dan dat kom ik ook niet. Als het om uitprinten gaat kun je natuurlijk zeer primitief de eerste pagina's in een apart document zónder paginanummers uitprinten, en de andere pagina's gewoon op de gewone manier/in het oorspronkelijke document met paginanummers?
__________________
(...) en ik hou zo van verlangen en ik hou zo van alleen zijn en ik hou zo van het denken dat het zou kunnen als het kon. - Tjitske Jansen
Met citaat reageren
Oud 19-03-2011, 22:54
Naimin
Avatar van Naimin
Naimin is offline
ik gebruik zelf geen Word 2003 meer, maar hier word het zelfde besproken. Misschien word je er iets wijzer van
__________________
A myth is an image in terms of which we try to make sense of the world.
Met citaat reageren
Oud 20-03-2011, 09:28
Caviamax
Caviamax is offline
Nu doe ik het meestal met tekstvakken. Dat is wel een werk...
Met citaat reageren
Oud 20-03-2011, 20:00
ILUsion
Avatar van ILUsion
ILUsion is offline
Er bestaan eigenlijk verschillende methodes; ofwel doe je zoals besproken wordt in de link van Naimin en voeg je verschillende secties in (dat is de properste oplossing, maar het duurt eventjes voor je het goed in orde krijgt, of dat is toch mijn ervaring ermee). Maar als het maar over een beperkt aantal pagina's gaat waar geen nummer mag komen: gewoon een vierkant over tekenen met zowel de rand als de achtergrondkleur op wit. Verschillende documenten gaat ook, al dan niet door de telling vanaf een ander numer te laten beginnen (zit ergens in dat venstertje voor de paginanummering, als ik me niet vergis).

Dat wil je natuurlijk niet doen als er 20 pagina's zo zijn en je er elk moment een zou bij kunnen maken (want dan bestaat de kans dat je al die vakjes opnieuw op de juiste plaats mag zetten).
__________________
vaknar staden lĺngsamt och jag är full igen (Kent - Columbus)
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Software & Hardware Paginanummering Word 2007
Verwijderd
2 01-06-2009 18:41
Software & Hardware [Word] Paginanummering niet op p. 1 laten beginnen
Verwijderd
3 09-02-2006 13:12
Software & Hardware [Kazaa] Wat is nu de bedoeling?
Scatterheart
12 16-09-2003 15:29
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap De ongefundeerde afkeer naar George W. Bush en de Amerikanen.
the atmosfere
154 17-08-2003 15:43
Eindexamens 2003 [wiskunde A] Hoe ging het? (Stel je vragen ook hier)
Verwijderd
111 26-05-2003 17:03


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:29.