Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Ontspanning / Vrije tijd
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 09-01-2012, 15:05
Verwijderd
Hallo

In de zomervakantie ga ik met 11 vrienden naar Appelhof op vakantie. Het meeste is al geregeld alleen nog boeken. Nu had ik een paar vragen : Mag je zelf bier meenemen daar naartoe of moet je dat daar kopen/supermarkt op Terschelling. De Borg die je moet betalen, moet je die pas bij aankomst betalen of met het boeken erbij? Er zijn ooit vast wel wat van jullie naar Appelhof geweest, dus zouden diegenen deze vragen aub willen beantwoorden ?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 09-01-2012, 15:20
Martiño
Avatar van Martiño
Martiño is offline
Je zit hier verkeerd voor deze vraag!

Maar je mag best het bier zelf meenemen, Terschelling is gewoon Nederland, dus je hoeft geen invoerrechten te betalen
En de borg betaal je meestal met het boeken, en krijg je weer terug als alles bij vertrek in orde is. Maar soms moet je hem ook ter plekke betalen als je een sleutel oid krijgt. Bel gewoon even of zoek het na op google.
__________________
you're not my demographic
Met citaat reageren
Oud 09-01-2012, 15:27
Verwijderd
Oke bedankt ! Ja ik dacht al dat ik verkeerd zat, maar ik dacht ik waag het gewoon want hier zaten 49 lezers en op vrije tijd maar 5 . Dan kreeg ik tenminste snel antwoord
Met citaat reageren
Oud 09-01-2012, 15:41
Missy
Avatar van Missy
Missy is offline
> Vrije tijd
__________________
Piekeren is de verkeerde kant op fantaseren.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Vrije tijd jongerenvakantie
Lisanne1234
8 02-02-2012 20:43
Muziek Muziekherinneringen
Verwijderd
29 14-11-2005 14:13
Lifestyle kinderen, wat deden jullie vandaag?
Mieke v/d HEMA
500 06-05-2005 15:06


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:49.