Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Algemene schoolzaken
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 21-08-2012, 17:47
ax393
ax393 is offline
Ik ben vorig jaar gezakt voor eindexamen 5 HAVO, met de reden dat ik het hele jaar niks gedaan heb.. (ja ik weet dat het dom was). Maar mijn ouders willen nu dat ik dingen verzin die vorig jaar fout zijn gegaan, en bedenk hoe ik die kan verbeteren en anders mag ik het zelf betalen.
alleen dit vinden ze niet genoeg, maar dit was wel echt de enige reden..
iemand nog leuke ideeën die ik ook kan zeggen?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 21-08-2012, 18:26
RienoBieno
Avatar van RienoBieno
RienoBieno is offline
Vertel waarom je niks gedaan hebt.
Want daar zit wel een reden achter.

En verder NIET liegen wordt het echt niet beter op
Met citaat reageren
Oud 21-08-2012, 18:28
ax393
ax393 is offline
de reden is dat ik er gewoon geen zin in had..
en jawel hoor, want heb echt geen zin om te dokken..
Met citaat reageren
Oud 21-08-2012, 20:33
Kesa
Kesa is offline
Waarvoor zou jij moeten dokken als ik vragen mag? Voor de kleine bijdrage die een school kan stellen voor een leerjaar, of..? Ik bedoel, je bent blijven zitten op de middelbare school, dus het zal niet om meerdere honderden euro's gaan nu dan wanneer het collegegeld op een HBO of WO zou zijn.

En verder inderdaad gewoon de waarheid zeggen. Dat je motivatie tot bodemhoogte reikte, maar je voor dit jaar alles zal geven om wél over de eindstreep te komen (iets van inzicht/inzet tonen wil ook wel eens helpen).
Met citaat reageren
Oud 21-08-2012, 23:55
ax393
ax393 is offline
Het is VAVO dus het kost €1065 aan lesgeld en dan nog de boeken.
En zeggen ik ga nu alles ga geven vinden ze niet goed genoeg.. De waarheid heb ik al gezegd maar ik moet hun er ook van overtuigen dat ik het dit jaar haal..
Het geld voorschieten en als ik het niet haal terugbetalen, of sowieso terug betalen willen ze ook niet.
Met citaat reageren
Oud 22-08-2012, 09:01
Kitten
Avatar van Kitten
Kitten is offline
Citaat:
Het is VAVO dus het kost €1065 aan lesgeld en dan nog de boeken.
En zeggen ik ga nu alles ga geven vinden ze niet goed genoeg.. De waarheid heb ik al gezegd maar ik moet hun er ook van overtuigen dat ik het dit jaar haal..
Het geld voorschieten en als ik het niet haal terugbetalen, of sowieso terug betalen willen ze ook niet.
Snijden in je eigen vlees. Maak de afspraak: Jij blijft op school tot 4 uur, behalve op vrijdag. Je zit dan in de mediatheek of ergens anders te werken. Niet met je vrienden buiten, maar gewoon te werken. Heb je alles af, dan ga je geowon nog even door met werk dat gaat komen. Spreek dat met ze af, en doe het ook, en je zult resultaat zien.
__________________
Altijd nuchter
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap 'Bijles in plaats van blijven zitten'
Gatara
60 31-05-2012 23:10
Algemene schoolzaken blijven zitten?:(
Undit
4 21-04-2010 07:40
Algemene schoolzaken snik snik ben blijven zitten wat nu =)
blackmagic
22 18-08-2007 18:10
Algemene schoolzaken Leerplicht, werkhouding en blijven zitten.
Verwijderd
12 19-05-2005 14:57
Algemene schoolzaken Blijven zitten..
ArtemisQ
18 16-07-2004 06:31
Psychologie Blijven zitten? Vriendschappen!?
*carmen*
20 05-04-2003 17:54


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:32.