Hoi! ik wil al een tijdje graag xtc gebruiken, ik heb al via betrouwbare mensen pillen gekocht. Volgende week ga ik naar het concert voor Bruno Mars, is dit een goed moment om xtc te gebruiken? Ik hoop dat iemand me kan helpen
Brone mars is nou niet echt de muziek waar ik op zou willen trippen.
Heb je het laten testen overigens? Wel eerst doen.
10-10-2013, 20:23
Verwijderd
Als Bruno Mars iets is dat je echt niet wil missen (dus als fan ofzo), dan zou ik het niet dan voor de eerste keer doen. Als het mis gaat of verkeerd valt, dan is je avond verpest. Als het wel heel erg goed gaat is het misschien zo dat het concert supergaaf is, maar dat je niet echt meekrijgt wat je zou willen zien (dat de hele ervaring meer blijft hangen dan de muziek en het optreden).
En laten testen en nuchtere vrienden in de buurt, lijkt me geen overbodige luxe.
Bedankt voor de tip! ja degene van wie ik het krijg heeft het laten testen, is een van m'n beste vrienden dus die vertrouw ik wel Ik ga het niet bij het concert gebruiken dan. Heb binnenkort een techno feestje dus dat is dan misschien beter?