|  17-02-2002, 00:47 | |
| 
		
		alles eigenlijk,in verschillend volgorde: -ogen -borsten -buik -reet -gezicht -nek -lengte -haarkleur -noem maar op niet dat alles mooi of perfect hoeft te zijn maar daar let je wel op, ook onbewust denk ik. 
	__________________ www.anaalscholver.nl    de waterpolosite voor mannen met ballen | |
|  17-02-2002, 09:21 | |||
|   | Citaat: 
 ik vind dat er onverzorgd uitzien (vaak dan) ik kijk trouwens eerst naar gezicht dan naar bouw en naar kledingstijl 
	__________________ wat is het nut van het leven als je toch dood gaat? | ||
|  17-02-2002, 11:49 | |
| 
		
		Uiteindelijk toch naar het geheel, denk ik. Maar nu ik erover nadenk, zit er (onbewust) wel een redelijk vaste volgorde in. Eerst haar, dan gezicht waarvan eerst z'n huid, dan z'n ogen, lippen en neusje, dan z'n nek (voor zover zichtbaar), benen en billen. Als de hoeveelheid kleding het toestaat, zit er tussen nek en benen ook nog schouders, oksels, borst en buikie. Of z'n rug natuurlijk, als dat het gezichtspunt is. Bij totale afwezigheid van kleding, kan ik niet anders zeggen dat m'n aandacht vanzelf eerst naar de schaamstreek gaat. Slaat eigenlijk nergens op, maar het is wel zo. Simba 
	__________________ Look into the eyes of a boy...and be lost forever | |
|  17-02-2002, 15:26 | |
| 
		
		Hangt ervan af of ik als eerste de voor- of achterkant zie   . Geloof het of niet maar de meeste mensen zie je toch als eerste van de achterkant, dus dan kijk je uit gewoonte naar de kont en benen, maar daar ben ik vrij snel op uitgekeken, gezicht is echt 100 x belangrijker, en dan de ogen en het haar in bijzonder. Daar let ik dus op. 
	__________________ BORED NOW... | |
|  17-02-2002, 20:33 | |
| 
		
		ik heb heel vaak dat ik over straat loop, en dan zie ik iemand met een mooie broek, en dan ga ik naar de rest kijken, haha. wat nog leuker is als je een knap persoon ziet en dan daarna dat zijn/haar kleding ook helemaal kewl is. dat zijn van die leuke momenten en dan loop ik echt met een big smile verder. heel leuk. 
	 
	__________________ God open your eyes | |
|  19-02-2002, 17:17 | |
| 
		
		Ik kijk eerst naar het gezicht (vooral de ogen). Daarnaast vind ik ook uitstraling heel belangrijk. Als die dingen me bevallen, dan begin ik ook op de andere aspecten van het lichaam van die persoon te letten...    Ripper 
	__________________ "If life is a dream, better you dread the waking." ~ Honeythorn Gump | |
|  19-02-2002, 17:47 | |
|   | 
		
		[QUOTE]Flyrider schreef: Kijken jongens echt gelijk naar de borsten van een meisje? En letten meisjes echt op het kontje van een jongen? ik kij inderdaad naar de borsten, maar eerder naa het gezicht. of kontje. 
	__________________ slapen doe je om te dromen en dromen om te leven, dus pak je leven heel rustig aan. | 
|  20-02-2002, 10:45 | ||
|   | Citaat: 
        
	__________________ Ik ben verliefd op het leven | |
|  09-03-2002, 13:00 | |
| 
				
					Verwijderd
					
				 | 
		
		Uitstraling en gedrag - en dan bedoel ik als je hem eerst aan ziet komen of zo. Zeg nou zelf, als hij door de gang rent als een smurf of heel erg luidruchtig is, nou, dan hoef ik al niet meer te zien. Rustig en lachend is cool    En verzorgd natuurlijk, maar ik neem aan dat iedereen dat vind. Iemand die stinkt wil je toch niet beter leren kennen? En daarna - ogen, bouw. Nog dichterbij - geur?   | 
|  | 
| 
 | 
 | 
|  Soortgelijke topics | ||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Seksualiteit | Waar kijk je het liefst naar als je porno kijkt (ook gay) HelpDavy | 25 | 23-07-2017 12:22 | |
| Films, TV & Radio | Wat kijk je op dit moment? KiMZz | 8 | 22-02-2009 22:45 | |
| De Kantine | Waar kijk jij naar uit? hi | 125 | 20-01-2005 08:53 | |
| Lifestyle | Waar kijken ze naar? Otis | 94 | 30-01-2004 19:58 | |
| Algemene schoolzaken | twijfelgeval: waar kijken ze naar? s101 | 30 | 27-05-2003 22:43 | |
| Lifestyle | Waar kijk je het eerst naar als je iemand ziet. Verwijderd | 122 | 24-04-2003 21:41 | |