Voor degenen die niet weten wie Paul is; hij is de zanger van de 1e 2 Iron Maiden albums(Iron Maiden en Killers voor de dodo´s).
Ik liep gistren ff de Plato in om te kijken of ze nog wat coole cd´s hadden. Opeens valt mijn oog op een cd van Paul Dianno. Het was een best of cd.
Ik weet niet of het live/original/re-recorded tracks waren maar anyway, Op de cd stonden ALLEEN maar Iron Maiden nummers.
De meeste heeft hij niet eens aan meegeschreven(of misschien heeft hij net iets meer dan de helft geschreven).
Dat is toch te triest voor woorden

?
Ik wist al dat die knakker heel vaak IM nummers in zijn live show stauwde, maar dat hij na zo´n 20 jaar nog loopt te teren op oude roem is toch extreem zielig?
In het boekje stond ook een of ander vaag inleidend verhaal waar hij de ´Voice of Metal´of zoiets genoemd werd.(geen idee of ze toen of nu bedoelen)
Nauw, mijn mening is dus dat Paul te zielig is om nog te mogen teren op oude roem. Hij is dat recht al lang geleden kwijtgeraakt.
Blaze heeft toch ook 2 prachtalbums af kunnen leveren?
Awel, discussie geopend wat er van Paul gevonden wordt.