Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 14-10-2002, 14:48
Me_Myself_and_I
Me_Myself_and_I is offline
Dag mensen

Hoe vaak hebben jij en je vriend/vriendin ruzie?

-bijna nooit
-eens per maand
-eens per week
-eens per dag
-of meer

En als jullie ruzie hebben, hoe lang duurt dat dan gemiddeld?
Wie zet de eerste stap om het goed te maken?
Gaat het meestal om iets pietluttigs of is het juist vaak vrij ernstig?

Vertel!
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 14-10-2002, 15:00
)Vampje(
)Vampje( is offline
Wij hebben zo'n 3 keer per week ruzie. Soms over iets vervelends, soms over iets pietluttigs. Dat gaat zo al wel 9 maanden, dus ach...
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 15:21
MiZz TeRiOuZz
Avatar van MiZz TeRiOuZz
MiZz TeRiOuZz is offline
bijna nooit
sterker nog...we hebben nog nooit ruzie gehad
__________________
***...how you stare at me with those undress-me-eyes...your breath on my body makes me warm inside...***bart is lieeeeeeeeeevv***
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 15:29
Quiana
Avatar van Quiana
Quiana is offline
mja.. 1x per week denk ik..
Hangt er een btje vanaf hoe vaak ik m zie/bel/sms/oid
__________________
Drie.
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 15:33
Verwijderd
hmm eens in het jaar... mag dat ook..?
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 15:36
Loezzel
Avatar van Loezzel
Loezzel is offline
Kheb bijna nooit tot nooit ruzie met mijn vriend.
Maarjah, wat versta je ook onder ruzie?
Dat je tegen elkaar schreeuwt, of dat de een boos is op de ander?
__________________
I'll be your fantasy friend forever
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 15:36
miro
Avatar van miro
miro is offline
+/- 1x per week, maar dat gaat vanaf nu minderen Ik ga echt mn best doen om niet meer ruzie te maken over dingen waar we echt áltijd ruzie over hebben en waar toch geen fatsoenlijke conclusie uitkomt.
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 15:39
Me_Myself_and_I
Me_Myself_and_I is offline
Onder ruzie versta ik ook de kleine irritaties enz..

Vermeld er ook even bij hoe lang je al een relatie hebt trouwens
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 15:41
miekmuis
Avatar van miekmuis
miekmuis is offline
Te vaak en das allemaal mijn schuld... als k me rot voel oid weiger ik meteen nog maar 1 woord te zeggen en soms wordt ie dan heel boos ezo...
Maar nahjah denk wel 3 keer per week ofzo..
__________________
I think I have a problem, I think I think too much
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 15:44
Loezzel
Avatar van Loezzel
Loezzel is offline
Mijn vriend en ik gaan 2 jaar met elkaar en we hebben eigenlijk nooit irritaties.... soms beangstigend: het is normaal dat je je soms op je vriend afreageert heb ik het idee, maar bij hem ben ik altijd vrolijk
__________________
I'll be your fantasy friend forever
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 16:28
Gothic
Avatar van Gothic
Gothic is offline
nog nooit ruzie gehad geloof ik, in bijna 3 maanden

ik geloof 1 of 2 keer "misverstand/irritatie" in bijna 3 maanden, maar ja, we zien elkaar ook niet dagelijks...
__________________
~ Maybe it won’t last forever, but who says the best loves do ~ November is all I know, and all I ever wanted to know ~
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 16:36
MelodyofÐeath
MelodyofÐeath is offline
hmm weleens een irritatie oid niet echt ruzie, ong 2x per week.. is na 15 min wel weer goed...we hebben nu 4 maandjes
__________________
.... You do. You're our mommy. You know what today is? It's mommy's day!
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 16:50
Piccola
Piccola is offline
We hebben soms ruzie. Ik ben in augustus 3 weken bij hem geweest en toen hebben we 4 keer ruzie gehad. Het gaat dan altijd over kleine domme dingetjes. Maar goed, ik ben altijd degene die het uit wil praten en hij is degene die het gewoon maar wil vergeten en gewoon weer wil knuffelen enzo. Maar ik heb nooit zin om lief te doen als ik nog ergens mee zit ofzo.
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 16:54
AtHell
Avatar van AtHell
AtHell is offline
Citaat:
Me_Myself_and_I schreef:
Dag mensen
sorry maar verder dan dat is het totaal niet boeiend.
__________________
Subtiel
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 17:20
David
Avatar van David
David is offline
eerst elke week wel ,

nu bijna nooit meer ,, 1 keer in de maand ofzo ,, en dan is het een kleine ruzie

en we hebben bijna een jaar
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 17:52
Me_Myself_and_I
Me_Myself_and_I is offline
Citaat:
AtHell schreef:
sorry
sorry maar verder dan dat is het totaal niet boeiend.
Met citaat reageren
Oud 14-10-2002, 18:03
ZHAzha
Avatar van ZHAzha
ZHAzha is offline
een paar x per week.. nouja RUZIE.. meer een meningsverschil dat een beetje uit de hand is gelopen maar we leggen het snel weer bij.. en ik vind het ook niet erg...
__________________
hm
Met citaat reageren
Oud 15-10-2002, 14:15
lake bodom
lake bodom is offline
1 keer per week ongeveer... meestal maakt hij t goed, omdat ik veel te koppig ben, hij ook, maar kdenk dan net iets minder dan mij.
maark vind t niet supererg... want meestal ist daarna extra goed. anders gaat t allemaal btje vervelen denk ik...
Met citaat reageren
Oud 15-10-2002, 15:01
Verwijderd
Citaat:
Piccola schreef:
We hebben soms ruzie. Ik ben in augustus 3 weken bij hem geweest en toen hebben we 4 keer ruzie gehad. Het gaat dan altijd over kleine domme dingetjes. Maar goed, ik ben altijd degene die het uit wil praten en hij is degene die het gewoon maar wil vergeten en gewoon weer wil knuffelen enzo. Maar ik heb nooit zin om lief te doen als ik nog ergens mee zit ofzo.
Dat doet Tim ook altijd! En als ik er dan mee zit kan ik niet lief doen, en blijf ik doorzeuren, waardoor hij zich afgewezen voelt (omdat ik zijn poging tot lief doen niet aanneem) en dan krijgen we helemaal ruzie. Het zijn altijs stomme dingen waar we ruzie over maken.

Vroeger hadden we vaak ruzie, elke keer dat we elkaar zagen wel, elk weekend dus. Tegenwoordig niet meer. Afgelopen zaterdag was het de eerste ruzie in 4 weken weer, dus het gaat steeds beter. Ik moet me minder laten meesleuren door m'n emoties en hij moet gewoon minder afstandelijk en minder 'koud' zijn. Dan komt het allemaal wel goed en we zijn allebei eraan aan het werken..
Met citaat reageren
Oud 15-10-2002, 16:12
PardonMe
Avatar van PardonMe
PardonMe is offline
Bijna nooit
en als we eens ergens niet over eens zijn ofzo, dan duurt dat nooit lang... Een van ons zegt iets liefs en dan is het eigenlijk al weer goed en kunnen we erom lachen..
We zijn allebei ook niet echt de mensen die overal een probleem van maken.. niet van elke mug een olifant maken.. dus dat is wel prettig..
Echt als ik elke dag ruzie met m zou hebben en over een beetje serieuse dingen, of zelfs vaak ruzie over onzin dingen dan zou ik me echt af gaan vragen of we wel echt zo goed bij elkaar passen.. Een relatie waarin je alleen maar ruzie hebt is ook niet leuk en ik denk dat je je er na verloop van tijd aan gaat ergeren..
__________________
•·.·´¯`·.·• Dat je de werkelijkheid niet uit het oog moet verliezen zegt al dat hij niet helemaal te vertrouwen is... •·.·´¯`·.·•
Met citaat reageren
Oud 15-10-2002, 17:25
Verwijderd
we hebben in anderhalf jaar tijd nog maar twee keer "ruzie" gehad. was niet eens écht AMBRAS als in schreeuwen en boos zijn, eigenlijk meningsverschil en uiteindelijk kwam er uit dat we allebei naar hetzelfde toe wilden... nie echt lollig, maar je leert er uit... duurde ook nooit langer dan een uur ofzow.
en regelmatig (elke drie maand twee keer ofzow ) van die kleine irritaties, en dat wordt dan ook altijd dadelijk uitgepraat.

xxx
Met citaat reageren
Oud 15-10-2002, 18:26
steentje
Avatar van steentje
steentje is offline
toch wel zeker 2 keer per week geloof ik. maar we zijn ook allebei zo koppig en alsk chagrijnig ben, reageer ik t op hem af.
we hebben nu 14 maandjes.
Met citaat reageren
Oud 15-10-2002, 18:27
Kismo
Avatar van Kismo
Kismo is offline
Nog nooit ruzie gehad .
__________________
^.^ Funny Love ^.^
Met citaat reageren
Oud 16-10-2002, 13:37
Piccola
Piccola is offline
Citaat:
~Dark Voice~ schreef:
En als ik er dan mee zit kan ik niet lief doen, en blijf ik doorzeuren, waardoor hij zich afgewezen voelt (omdat ik zijn poging tot lief doen niet aanneem) en dan krijgen we helemaal ruzie.
Ja inderdaad! Dit herken ik echt.
Met citaat reageren
Oud 16-10-2002, 13:44
Verwijderd
Citaat:
Piccola schreef:
Ja inderdaad! Dit herken ik echt.
Ik vind het helemaal niet ..
Ik vind het eigenlijk vreselijk, maar we werken allebei anders. Soms heb ik zelfs het gevoel dat ie alleen maar lief doet zodat ie van het gezeur af is.. Dat is niet zo, maar zo voelt het wel. Dan voel ik me kut, wil ik dat uitleggen, raakt hij geirriteerd en vindt dat ik zeur, en dan opeens komt ie lief doen, alsof ie gewoon wil dat ik stop met zeuren.. Maargoed, hij bedoelt het dan echt lief en dan ga ik er niet op in en doe ik hem weer pijn
Nja..

Ik wil dat niet meer, want ik heb het wel genoeg gehad

Maar het is wel weer typisch dat wij weer eens precies hetzelfde hebben
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 16-10-2002, 13:52
Verwijderd
heel offtopic:

Piccola, ik vind jou signature niet zo heel leuk...
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Liefde & Relatie hoe vaak heb je ruzie thuis??
Verwijderd
14 14-04-2012 15:07
Liefde & Relatie hoevaak 'ruzie'?
groovy
34 14-06-2005 16:15
Liefde & Relatie Jaloezie en andere oorzaken van ruzie
Mariap0es
24 11-06-2005 09:24
Psychologie Steeds ruzie met een vriendin
sweetchrissiej
8 31-05-2003 15:21
Liefde & Relatie hoe moet ik het uitmaken
iamsad
17 07-03-2003 21:53
Psychologie hoe kan ik steun bieden?
kleine_meis
9 12-01-2003 17:49


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:11.