Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Algemeen / Nieuws, Achtergronden & Wetenschap
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 26-02-2002, 23:48
DruidessI
DruidessI is offline
www.nu.nl meldt:

'Hulpverleners in West-Afrika misbruiken kinderen'

Uitgegeven: 26-2-2002 20:41
Laatst gewijzigd: 26-2-2002 21:22

LONDEN - Medewerkers van een groot aantal hulporganisaties zijn betrokken bij seksueel misbruik van kinderen onder vluchtelingen in West-Afrika. De Britse omroep BBC heeft dit gemeld op basis van een rapport van de Britse hulporganisatie Save the Childeren.

De hulporganisatie concludeert in het binnenkort te openbaren rapport dat voornamelijk lokaal geworven medewerkers in Liberia, Sierra Leone en Guinée hun posities misbruiken om seks te hebben met kinderen of tieners.

Het gaat om medewerkers die hulp bieden namens wel veertig organisaties. Jonge meisjes onder de vluchtelingen krijgen in ruil voor seks voedselrantsoenen, staat in het rapport.

Save the Children heeft drie medewerkers ontslagen. Onder de vele verdachten van het seksueel misbruik zijn ook soldaten van een VN-vredesmacht in de regio. De vluchtelingenorganisatie van de Verenigde Naties (Unhcr) heeft deelgenomen aan het onderzoek van Save the Children.

De Unhcr heeft dinsdag in Genève laten weten dat er "zeer veel gevallen van kindermisbruik" in de genoemde West-Afrikaanse landen bekend zijn. Die kunnen zijn gepleegd door lokaal personeel van hulporganisaties inclusief de VN. Meisjes van hooguit achttien jaar oud hebben de namen van zeventig hulpverleners genoemd als daders.

Origineel artikel BBC: http://news.bbc.co.uk/hi/english/wor...00/1842512.stm

Schandalig gewoon! En dan ook nog te bedenken dat ik graag in een hulporganisatie zou willen werken,...... maar als er dan van die maniakken tussen lopen.....Brrr

Suzan
__________________
"Americans 've different ways of saying things. They say "elevator", we say "lift". They say "President", we say "stupid psychopathic git." A. Sayle
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 27-02-2002, 08:10
Boogie
Avatar van Boogie
Boogie is offline
sjah zulke mensen heb je er helaas altijd tussen zitten
__________________
Maar dat geheel ter zijde.
Met citaat reageren
Oud 27-02-2002, 12:17
Sharksy
Avatar van Sharksy
Sharksy is offline
Er zullen altijd mensen zijn die ergens misbruik van willen maken..... Er bestaat geen perfect iemand die zijn hele leven opoffert om anderen te helpen... Het is alleen spijtig dat je het nu te horen krijgt want het grootste gedeelte krijg je niet eens te horen......
Greetz Sharky
__________________
Bombing for peace is like f*cking for virginity..
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:13.