| Advertentie | |
|
|
|
|
|
||
|
Citaat:
__________________
Ik denk meer dan jij dus ik besta meer dan jij.
|
||
|
|
|||
|
Citaat:
Mja ![]() Citaat:
(mensen gebruiken maar bep. aantal procent van je spieren, als je nou meer gaat gebruiken doordat je denkt dat je meer gebruikt, dan ben je toch in princiepe sterker geworden? )
|
|||
|
|
|||
|
Citaat:
ik ga alleen aanwijzigingen om te voorkomen dat je een effect ziet dat er niet is. Zoals jij waarschijnlijk niet zal hebben gemerkt in je flamebui doelde ik niet op een specifiek effect. Citaat:
Dat tweede is inderdaad wel iets. Toen ik nog enige hoop koesterde dat deze mensen hier argumenten konden erkennen had ik ze er erg veel mee gebombardeerd. Ik post straks of morgen wel wat links ernaar.
__________________
Ik denk meer dan jij dus ik besta meer dan jij.
|
|||
|
|
||
|
Citaat:
maar iets als denken dat je sterker bent zal je ook meer kract geven lijkt mij... (nooit getest overigens)(over die mensen hier, tja....) |
||
| Advertentie |
|
|
|
|
Soortgelijke topics
|
||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Huiswerkvragen: Exacte vakken |
[SK] KI en kaliumjodaat Smoozy | 2 | 18-10-2004 21:25 | |
| Muziek |
Kasam ki kasam BestGamer | 9 | 11-10-2003 12:45 | |
| ARTistiek |
ki mannetje Darvan | 18 | 09-03-2002 18:24 | |
| Games |
wie kent het spel bid for power giresun27 | 30 | 19-02-2002 22:40 | |