Citaat:
InsaneClown schreef:
vond het einde het beste van het gedicht. Het begin loopt niet hoor. Blegh! maar 'k vond het ut wachten...eehhh een beetje..waard!
ktwijfel ook over hoe ze het zeggen: "dat is een nicht" is wel erg cru. zo van: wijzen en dan: zeggen ? ja? doen ze dat ? o jee! niet naar mij dan. gelukkie. bij een dinges.
Doeidoei
|

Ik hou wel van zulke (warrige) reply's. Ja, je hebt één gedicht gemist onder deze naam, van vorige week geloof ik, maar ik weet niet eens meer waar het over ging.

Ik ben zelf echt niet tevreden over dit gedicht, het lijkt wel alsof ik echt niets meer kan op dit moment.
Het einde had ik al maanden in mijn hoofd zitten, de rest heb ik er bij verzonnen, maar daar ben ik niet blij mee, het past niet echt bij elkaar.
Nee, ze zeggen zoiets niet op straat. Ik heb het sowieso ook nog nooit meegemaakt, wel heb ik vrienden die het echt niet zullen goedkeuren (geloof enzo).
Maar vergeet dit gedicht maar ofzo.