Advertentie | |
|
![]() |
|
Ik heb alleen op een MBO modeschool gezeten.
Maar wil volgend jaar ook naar de kunstacedemie (HKA). Ik moet in April een toelatings examen doen en heb een opdracht thuis gekregen. Verder moet ik alles meenemen wat ik heb, en heb na het toelatings examen een praktijkdag daar. Best wel streng dus. Maar dat ligt helemaal aan de school zelf. Paar linkjes (misschien heb je ze al wel ![]() http://www.hku.nl http://www.hka.nl http://www.gerritrietveldacademie.nl/ http://www.kabk.nl/ http://www.aki.nl/aki1.html http://www.hszuyd.nl/
__________________
In Chocolate We Trust.
Laatst gewijzigd op 21-01-2003 om 10:45. |
![]() |
||
Citaat:
Maarre wat is je toelatingsopdracht dan? (Wat je thuis hebt gekregen) |
![]() |
|
Ik wil naar het fashion institute for maganement and design (AMFI) in Amsterdam en je moet een inschrijfformulier en een motivatiebrief opsturen, daarna krijg je een opdracht en die moet je meebrengen naar je intakegesprek + eigen werk...En ik hoop echt dat ik hier doorheen kom...(aangezien er minstens 300 mensen voor elke opleiding inschrijven en er maar 100 worden aangenomen)
__________________
Open your eyes and look within, are you satisfied with the life you're living?
|
![]() |
||
Citaat:
Maarre ga je dit jaar toelating doen? Enne.. wat voor soort dingen heb je in je portfolio gedaan? |
![]() |
|
Verwijderd
|
Design Academy in Eindhoven is GEEN mode-opleiding, het is een opleiding voor Industrieel Ontwerper. Je zou wel iets met mode kunnen gaan doen daarna, maar je leert er opzich niets over.
Je had vroeger Montaigne in Amsterdam, is nu fashion institute for maganement and design. Beste bekend staat altijd nog Kunstacademie in Arnhem, beste richting voor Mode in ons land. Verder heeft elke Kunstacademie wel een mode-richting, Utrecht en Rotterdam ook. |
![]() |
||
Citaat:
![]() Ik verschillende dingen in m'n portfolio; foto's van kleding die ik ontworpen en gemaakt heb, stof ontwerpen en ontwerpen voor kleding..
__________________
Open your eyes and look within, are you satisfied with the life you're living?
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Studeren |
Mode na MER? applejuice | 3 | 09-06-2007 20:05 | |
Lifestyle |
vertel maar over je dagje hoor Back Door Man | 500 | 10-09-2005 17:16 | |
Lifestyle |
Wat is jouw favoriete merk? Bosserini | 191 | 09-11-2003 16:45 | |
Algemene schoolzaken |
Modescholen icegirl.com | 1 | 19-08-2002 10:06 | |
Algemene schoolzaken |
modeacdemie vampbabe | 1 | 28-01-2002 14:50 |