grr.. hinderlijk is het . jaloezie ..
een vriendin van m,n vriendin heeft zichzelf uitgenodigd bij m,n vriendin thuis .. ze kennen elkaar van "vroeger" en hebben zo heel nu en dan een keer telefonisch contact met elkaar en gaan zelden een keer met elkaar stappen of spreken ze iets af ..
nu komt ze dus zaterdagavond bij m,n vriendin ,,, wil ze graag samen met haar uit en dan blijft ze bij m,n vriendin slapen ..
met als gevolg dat ik uit m,n bedje verstoten wordt zeg maar :/
wij houden het weekend altijd voor onszelf , slapen we lekker bij elkaar enzo , ( want dan mag het

.. en ja we zijn al een lange tijd druk op zoek naar een eigen huisje , maar dat gaat zo snel niet tegenwoordig )
maar goed ,, ik heb dus echt het gevoel dat ik uit m,n bedje gestoten word ..
dat ik niet meegewenst ben om mee uit te gaan dat boeit me niet zoveel .. maar goed ,, ik moet zaterdags werken en dan verheug ik me er toch altijd wel weer ergens op dat ik savonds lekker bij m,n schatje in bed kan kruipen ..
dat word me nu ontnomen ( hoor mij hoe dramatisch zielig ik kan doen

)
het is maar voor 1 keer , maar toch heb ik echt zo,n jaloers gevoel :/
natuurlijk zet ik me hier gewoon overheen en stel ik me niet aan .. maar toch borrelt het weer een beetje in m,n buik

(

)
maar natuurlijk gun in m,n vriendin een prettig avondje met dr vriendin die ze niet zovaak ziet .. anders zou ik wel heel slecht zijn ..
maar een beetje jaloers zijn is menselijk .. ze weet het van me .
maar goed ,, ut blijft hinderlijk .. voor haar , maar vooral voor mij
hebben jullie hier ook ervaringen mee of ?
edit : damn .. mods ik ben dom .. maar dit moet dus in L&R ..
sorry