Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Centraal eindexamen / Archief 2003-2015 / Eindexamens 2003
 
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 18-05-2003, 10:52
Hoorn gasten!
Hoorn gasten! is offline
Hey mensen!

Kunnen jullie mij vertellen waar belangrijke info in de bosatlas staat zodat je die info niet hoeft te leren, ben nogal lui!
En andere tips voor AK zijn ook welkom! Moet namelijk 5,8 halen om te slagen!!!

Bedankt he!

Mazzel
__________________
Nee is goed, Ja is fout
Advertentie
Oud 18-05-2003, 11:05
Dr. Oetker
Avatar van Dr. Oetker
Dr. Oetker is offline
Citaat:
Hoorn gasten! schreef op 18-05-2003 @ 11:52:
Kunnen jullie mij vertellen waar belangrijke info in de bosatlas staat zodat je die info niet hoeft te leren, ben nogal lui!
de hele bosatlas leren
__________________
De man die bakt
Oud 18-05-2003, 11:09
examenkandidaat
Avatar van examenkandidaat
examenkandidaat is offline
Citaat:
Hoorn gasten! schreef op 18-05-2003 @ 11:52:
Hey mensen!

Kunnen jullie mij vertellen waar belangrijke info in de bosatlas staat zodat je die info niet hoeft te leren, ben nogal lui!
En andere tips voor AK zijn ook welkom! Moet namelijk 5,8 halen om te slagen!!!

Bedankt he!

Mazzel
Moet ook een 5,8 halen , ik zou vooral de atlasvragen uit je boek doen en dan kijken welke kaarten je nodig hebt...
Oud 18-05-2003, 11:16
PieterB
Avatar van PieterB
PieterB is offline
je moet gewoon rustig alle informatie van de kaartjes aflezen...
het gebruik van de bosatlas is echt niet moeilijk, je moet gewoon goed kijken en logisch nadenken!
__________________
Can’t live in yesterday!
Oud 18-05-2003, 11:42
Verwijderd
Achterin heb je (in de 52ste druk) 2 belangrijke registers waar je alles mee kan doen. Een zakenreg. en een themareg. (nieuw)
Het is dus eigelijk heel makkelijk

Stel je krijgt deze vraag (oud examens), ik zal laten zien wat ik dan zou doen. Ik wil niet opscheppen ofzo, maar neem maar van mij aan dat deze mannier effectief is. Ik sta volgens mij een 8,2 voor ak, zonder er ooit een min. voor te hebben geleerd.

bijv. vraag 28 havo examen 2000-I

Het gaat hier over de gebieden, in het zuiden van Spanje en Italie, de grenzen van arm-rijk in europa en bij deze vraag gaat het over bezuinigingen

Zonder verder op de vraag te letten, kun je bij het themaregister alles over politiek en ruimte zoeken en mssn als het erbijstaat iets over europeese intergratie. Verder zou ik dan gaan kijken bij het onwikkelings pijl en mssn op een kaartje kijken waar de regio's liggen (mocht men niet zeggen zuid spanje maar de naam van een gebied). Je kijkt dus dan wat het BNP/hoofd is, hoeveel werklozen er zijn en als je het helemaal goed wil doen, kan je ook kijken waar de mensen werkzaam zijn. Het staat gewoon vast dat landbouw voor armoede staat en dienstensector voor welvaart.
Op deze manier kan je de conclusie trekken dat de gebieden niet welvarend zijn en dus eigelijk aanhangsels (periferie) van europa zijn. Ze zullen met bezuinigingen de dupe worden en er zal een grotere kloof tussen arm en rijk komen.

Je hoeft dus eigelijk niet hiervoor te leren. Je moeten weten hoe je kenmerken van welvaart kan vinden en dan een logische conclusie trekken.

Vergeet nooit kaartnummers te noteren
Oud 18-05-2003, 12:36
Verwijderd
Dat themaregister is echt super fijn, gebruik die goed!
Advertentie
 


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:21.