Ik weet niet wat het is. Ik ken een jongen, we zijn allebei verliefd op elkaar, hebben half-half iets, we spreken/zien elkaar vaak, maar toch... ik ben bang 'iets' met hem te beginnen, hoewel er dan weinig zal veranderen tussen ons. Alleen dan dat we 'officeel' iets hebben. Ik weet het niet, ik vind hem echt superleuk, maar toch... ik wil niet van iemand afhankelijk zijn over hoe ik me voel. Ik wil daar zelf controle over houden. Ik wil tijd houden voor mezelf en voor mijn vrienden. Ik heb een hekel aan jaloezie en elke vorm van 'claimen'.
Dit alles weerhoudt mij er toch van iets met hem te beginnen. Aan de andere kant, hij is de enige die ik wil (om het zo maar even te zeggen

). Ik wil hem niet kwijt. Toch vind ik ook dat hij duidelijkheid nodig heeft, daar heeft ie recht op. Hij weet hoe ik erover denk enzo, maar tsja, hij kan er verder ook zo weinig mee.
Iemand ervaring hiermee?