Advertentie | |
|
![]() |
|
![]() |
waarom kan je met xp ? je files verkleinen van 150 kb naar 30 kb
opsturen en daarna uit pakken naar 150 kb en nog steeds zelfde kwaliteit hebben? ???????? en zou opzich leuk zijn als ze in australie op elke comp dat hebben maar denk het niet??????
__________________
ID&T www.id-t.com ...... music is the answer
|
![]() |
|
sinds wanneer verkleint windows xp afbeeldingen?
het gaat er om dat jpg's op zich al gecomprimeerde bestanden zijn, die kan je met een zip-interface toch niet veel meer comprimeren. Bv. MP3's kan je al helemaal niet meer comprimeren of verkleinen. Teksbestanden en dergelijke meer kan je wel kleiner maken aan de hand van winzip of winrar, dat bedoelde je waarschijnlijk?
__________________
Rock is dead they said? Long live Rock!
|
![]() |
||
Citaat:
Je gaat een met JPEG gecomprimeerde foto nogmaals met JPEG comprimeren. Doe dat eens 3 keer, en er blijft weinig over van je mooie foto. Kopie van een kopie van een kopie, dat idee dus. ![]()
__________________
Per undas adversas (tegen de stroom in)
|
![]() |
|
![]() |
haha okay nou ik heb al een oplossing
jullie kunnen zelf ook proberen het programma picasa... ( soort verkener klik aantal bestanden aan... 4 ofzo.... en druk op mail... via outlook.... waar die in picasa nog 400 kb s... staat die in je mail als 120 kb... en als je hem opent daarna heb je zelfde kwaliteit... so voila.... jammr dat k alleen weinig kan versturen kwa grote... maar 24 foto's te gelijk... maar thx anyways allemaal voor hulp
__________________
ID&T www.id-t.com ...... music is the answer
|
![]() |
|
|