Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 18-09-2003, 19:44
^Rambo^
Avatar van ^Rambo^
^Rambo^ is offline
heej,

ik heb een soltek mainbord, helaas was mijn cooler laatst kapot... Vandaar dat ik een nieuwe heb gekocht, ik ging vandaag ff lekker klote ermee... breekt zo'n stom plastic bevestigingspunt af (je weet wel om mijn cooler aan mijn moederbord te bevestigen)

Nou zag ik dat het heel simpel eraf valt te halen en zo kan ik een nieuwe erop zetten...

Ik heb dus mijn plaatselijke comp shop gebeld, en die zei dat hij geen zin had om er een van een oud moederbord af te halen, want dan kon hij het niet meer verkopen

nou is het een redelijk oud moederbord (ondersteunt 4x AGP en is maar 400 mhz FSB.. ongeveer 2 jaar oud)

nou wil ik dus zo'n nieuw plastic rot ding hebben voor socket 478 maar kan iemand mij helpen waar ik het vandaan zou halen

want mijn plaatselijke shop wilde mij gelijk een geheel nieuw moederbord aansmeren, terwijl het voor de rest nog perfect werkt (tis toch maar voor me server)

alvast bedankt
__________________
~ Wat is Novell NetWare toch bruut ~
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Software & Hardware Cooler blok los
^Rambo^
3 16-09-2003 19:05


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:34.