Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 14-09-2003, 20:43
alwaysgood
alwaysgood is offline
hoi, heb vandaag de mp3 speler van mijn zus overgekocht. Leuk allemaal nieuwe liedjes erop gegooid enz. Maar nu wou ik hem straks aanzetten en toen deed ie het niet. Verschillende batterijen erin gehad (waarvan ik zeker wist dat ze nog vol waren) andersom erin gehad. NIks hielp, hij wou niet aan.
Ik kan echter nog wel gewoon muziek kopieren. Want als ik hem op de usb aansluit herkent de computer hem en doet het displaytje het gewoon.
Weet iemand wat er kapot zou kunnen zijn?
__________________
Do or do not. There's no try
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 14-09-2003, 22:03
Tiño
Avatar van Tiño
Tiño is offline
staat het apparaatje niet gewoon op ''hold'' dat als ie in je zak zit en er worden knopjes ingedrukt dat ie dan niet reageerd?zou best eens kunnen, of vraag het aan je zus anders eventjes...
__________________
Sylvia Jeanette Natalie en Fien Elsje Treesje Truus Babbette Betsie en Sabine Greet Magreet Magriet Marie Marei en Angelien Mies Marjan Marlyn
Met citaat reageren
Oud 14-09-2003, 23:24
Enlightenment
Avatar van Enlightenment
Enlightenment is offline
Zit er nog garantie op?
__________________
Per undas adversas (tegen de stroom in)
Met citaat reageren
Oud 15-09-2003, 10:12
Koning
Avatar van Koning
Koning is offline
bekend probleem,

Wat u dan moet doen is het volgende:

1. Allereerst speler aan de USB poort hangen
2. Batterij eruit halen
3. Batterij er na 30 seconden weer in doen
4. Speler aanzetten
5. Nu wordt de speler weer herkend normaal gesproken maar files er op zetten>werkt niet, eerst formatteren
6. Installeer de bijgeleverde software en ga naar de map waar deze
geïnstalleerd is, hierin staat stusbmscformat.exe, start deze op en
formatteer de Speler
7. Haal de speler uit de USB poort, doe hem uit, en daarna weer aan en doe deze
in de USB, u kunt nu als het goed is weer files downloaden en doet de speler
het weer.





en als het niet werkt sla je me maar,
het wekr iig wel met mij duex XP die dat ook heeft....
__________________
"Bring me my monocle. I want to look rich."
Met citaat reageren
Oud 15-09-2003, 18:17
M@rco
Avatar van M@rco
M@rco is offline
Een vriend van me heeft een MPMan (of zoiets), en daarbij moet je eerst de batterij eruit halen, een seconde of 30 wachten en daarna er weer in doen, anders dan verrekt 'ie het gewoon.

Hoe het kan weet ik niet, maar het is wel zo
__________________
What experience and history teach is this — that people and governments never have learned anything from history, or acted on principles deduced from it.
Met citaat reageren
Oud 15-09-2003, 20:32
Koning
Avatar van Koning
Koning is offline
je moet nl. eerst onderin bij het klokje je usb drive uitkoppelen, dat moet gewoon, behalve bij xp geloofk
__________________
"Bring me my monocle. I want to look rich."
Met citaat reageren
Oud 16-09-2003, 20:14
Thompie
Avatar van Thompie
Thompie is offline
Nou dit topic dur toch staat zal ik mijn vraag ook maar gelijk stellen:

Ik heb sinds een 1,5 week van iemand een mp3-speler overgekocht, Creative MuVo 64 mb, nu is het geval dat ik gister dus muziek aan het luisteren was en hij er in een keer mee stopte met het afspelen van de muziek, ipv van de muziek kwam er een irritante lage toon. Deze kon ik alleen uitzetten door de batterij eruit te halen. De batterij weer teruggestopt en probeer de player aan te zetten, dit lukt(het lampje gaat branden)maar hoor nog steeds geen muziek.
Toen ik dus thuis was hing ik de player aan een usb-poort(het rode lampje gaat branden en hoor het geluid dat ie aangesloten is) maar ik kan gewoon geen muziek erop zetten, ik ga naar die schijf, maar hij wil em niet openen, ipv dat ie em wil openen vraagt ie of ik em wil formatteren. nou ja dacht ik doe maar, dus hij begint met formateren, maja op de helft zegt ie 'kan niet formateren'.
Ik ga naar Eigenschappen van player en kijk hoeveel schijfruimte er nog is, staat er in een keer; beschikbaar 0 bytes en gebruikt 0 bytes......ik had echt zo iets van hoe kan dat nou

ik hem uit de usb-poort halen en andere batterij erin gedaan en nog es geprobeerd hem aan te doen, maar nu lukte het helemaal niet meer om hem aan te krijgen(groene ledje ging niet aan)

Is bij iemand dit probleem bekend? alvast bedankt.....
Met citaat reageren
Oud 20-09-2003, 11:20
Cthulhu
Cthulhu is offline
Heb je geformatteerd met het bijgeleverde programma?
__________________
Jongens denken maar aan 1 ding. Gelukkig denken meisjes aan hetzelfde.
Met citaat reageren
Oud 20-09-2003, 21:58
Thompie
Avatar van Thompie
Thompie is offline
in eerste instantie wel, de volgende dag kreeg ik hetzelfde probleem(nadat die dag ervoor het goed was gelukt) en heb ik em toen proberen te formateren maar hij kreeg via dat progje geen contact dus toen vroeg mijn computer of ik die MuVo wilde formateren (d8 dat dus dat progje was, maar was Windows Format) en sindsdien doet ie niks meer....gaat zelfs niet meer aan
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Software & Hardware Mp3 speler - vraagje
Verwijderd
11 13-10-2006 22:19
Software & Hardware [MP3-speler] Gebroken display
Verwijderd
10 28-08-2006 23:04
Verhalen & Gedichten Een derde gedachte, (verhaal, nog niet af).
Noor-91
3 26-01-2006 09:55
Software & Hardware MP3 speler en continu lege batterijen
Miracle
13 25-10-2005 12:55
Software & Hardware [USB] computer ziet mp3 speler niet
Pluis
1 23-07-2005 09:11
Software & Hardware [Portable Audio] MP3-speler doet het niet meer
SuperS
1 07-04-2003 15:38


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:12.