|
|
|
Verwijderd
|
PSV raakt komende zomer mogelijk ook Arjen Robben kwijt. Naast de interesse in Mateja Kezman staat de lichtvoetige linksbuiten eveneens in de belangstelling bij een Europese topclub. 'Ik schat de kans op zijn vertrek op 50 procent', aldus Harry van Raaij.
De PSV-voorzitter werd op de hoogte gebracht van de interesse in Robben na een vergadering van de G14, de belangenvereniging van inmiddels achttien 'grote' en 'rijke' Europese topclubs. De club in kwestie is dan er dan eentje uit het elitegezelschap, waartoe ook Ajax behoort. Afgelopen zomer was Internazionale naar verluidt nog in de markt voor Robben. 'Een voorzitter van een van die clubs is bij mij geweest met de vraag of er over een transfer van Robben te praten is', bevestigde Van Raaij. Robben weet zelfs overigens nog niets. 'Ik weet niet meer dan wat de voorzitter heeft gezegd. Er heeft zich geen club bij mij of mijn vader (Robbens zaakwaarnemer, red.) gemeld.' PSV is niet bereid om in de winterstop al afscheid te nemen van de negentienjarige vleugelspits. Maar naar een vertrek in de zomer van 2004, hebben de Eindhovenaren wel oren. 'Het is ook pure noodzaak. De Nederlandse competitie is niet lucratief genoeg om zonder af en toe een transfer rond te komen', legde Van Raaij uit. bron: www.vi.nl lijkt me dat als na kezman ook robben zou vertrekken er weinig overblijft van psv
|
| Advertentie | |
|
|
|
|
|
|
|
Het lijkt er erg op dat de leegloop bij PSV komende zomer plaatsvindt. Kezman gaat na dit seizoen zeker weg. Ik denk dat ze hem laten blijven na de winterstop en dat hij in de winterstop niet weg kan. Hofland wil weg, maar over interesse in Hofland hoor ik nog weinig. Voor Robben hebben zich clubs gemeld, men zegt Manchester United en Real Madrid. Mij lijkt Manchester meer een club voor Robben. Hij is toch nog niet echt zo'n wereldster dus ik denk eerder dat hij naar Manchester gaat dan Real
...nee maar sowieso vind ik Engeland meer een land voor Robben dan Spanje. Alhoewel, daar in Manchester heb je op de plaats van Robben Giggs daar al jaren lopen dus ja... en als Van Bommel een goede tweede seizoenshelft doormaakt, zou ook Van Bommel kunnen vertekken bij PSV. Dus PSV zal zelf ook druk moeten inkopen op de transfermarkt voor volgend seizoen.
__________________
Mr.Oizo als vaste forummer: 27-04-2000 - 13-11-2006. Daarna passief lid geworden.
|
|
|
|
||
|
Citaat:
|
||
|
|
|
|
Vanaf nu alle geruchten, transfers in dit topic
|
|
|
|
||
|
Citaat:
Slotje vergeten
__________________
Hattrick is geen sport!! Hattrick is geen sport!! Hattrick is geen sport!! Hattrick is geen sport!!
|
||
|
|
|
|
PSV kan van Bommel en Hofland best missen. Lucius doet het best goed, en dan hebben we ook nog van der Schaaf, Hoogstrate en Smit op die positie. Hoewel de 2 laatst genoemde zich nog moeten bewijzen.
Kezman en Robben zouden minder eenvoudig te verwerken zijn.
__________________
Geen engelen, ook geen hand in hand. Boeruh zijn kampioen van Nederland!
|
|
![]() |
|
|
Soortgelijke topics
|
||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Vrije tijd |
de mooiste sportuitspraken tinus11 | 146 | 26-07-2005 15:47 | |
| Vrije tijd |
Transfers en geruchten deel III Verwijderd | 500 | 30-06-2004 19:01 | |
| Vrije tijd |
Transfers & geruchten deel II Uitgeluld | 500 | 27-04-2004 05:54 | |
| Vrije tijd |
Transfers en geruchten. EmilioFCG | 500 | 26-03-2004 12:22 | |
| Vrije tijd |
laatste speelronde (voetbal uiteraard) knijtert! | 42 | 02-06-2003 11:24 | |