Ik ben een offerte aan het maken voor iemand die het volgende wil:
Ze hebben daar een manege, en de mensen die daar een paard hebben staan moeten op internet hun paard kunnen bekijken. Elke box wordt voorzien van een AXIS 205 IP-Camera die wordt verbonden met de DWL-700AP. Ook staat er een camera bij de weide die draadloos op het AP wordt aangesloten.
Van het AP komt er een draadloze verbinding naar een Debian Stable webserver/firewall/router dmv een cross-over utp kabel naar de 4-poorts switch. De switch is rechtstreeks aangesloten op de debian server.
Mijn vraag: Heeft er iemand ervaring met draadloos netwerken onder debian met een d-link PCI draadloze nic ? Ik heb op google gezocht, en daar zeggen ze dat je de linux-wlan-ng drivers moet gebruiken maar met een apt-cache search linux-wlan-ng drivers levert niks op. Deze zit wel in de testing/unstable maar voor een server lijkt me dit geen goed idee
kort samengevat: gaat deze nic zonder al teveel gedoe werken onder debian stable en zo nee: welke draadloze NIC wel ( met de standaard 2.4.18 kernel )