Advertentie | |
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
Gebaseerd op (natuurkundige, scheikundige, biologische en blablalba)wetten en evolutionaire regels etc. Dus het is niet zomaar iets zeggen hoor. Veel exo-biologen kijken naar onze eigen planeet om ideeen te verkrijgen over andere werelden. Dat doen ze door naar de extreme situaties op onze planeet te kijken. Organismen die overleven in de meeste exrtreme situaties mogelijk. etc. (ph 1 of lager, 5 kilometer diep in de zee, -56 onder 0 etc.) Groetjes Ben(die vroeger ook Exo-bioloog wou worden ![]()
__________________
Is there Intelligent Life on Planet Earth?....Yes, but I am only visiting. :)
|
![]() |
|
![]() |
Ik denk dat je het beste kunt zeggen dat de natuurkundige wetten en de constanten hier op aarde de basis bepalen, waarop verder gewerkt wordt.
Als de aarde zo groot als Jupiter was geweest, dan had de wereld er geheel anders uitgezien. Groetjes Ben(die als hij op Jupiter nu zou staan plat tegen de grond gedrukt zou worden ![]()
__________________
Is there Intelligent Life on Planet Earth?....Yes, but I am only visiting. :)
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Huiswerkvragen: Cultuur, Maatschappij & Economie |
Klimaat prehistorie Caviamax | 6 | 09-10-2010 17:23 | |
Verhalen & Gedichten |
Artikel Nederlands Nienna* | 2 | 06-06-2005 17:31 | |
Flora & Fauna |
dierproeven pietje x | 50 | 05-11-2003 19:02 | |
Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen |
wie wil klassieke talen studeren? liesbethlykke | 64 | 30-07-2003 13:42 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
Is het nou god,heer,jezus of .... girlynn13 | 41 | 08-02-2002 18:55 | |
Seksualiteit |
stelling: jongens willen het toch wel altijd...? :( leontine | 34 | 30-01-2002 23:52 |