Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Seksualiteit
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 30-09-2004, 12:35
carla-tje
carla-tje is offline
<rooie kop mode aan> Soms, heel soms, als 'n mens zich verveelt, nou ja, dan slaat ie aan het experimenteren. Net zoals ik. En ja, ook bij het masturberen

Normaal gezien breng ik niet vaak een vinger in, omdat ik daarbinnen niet zoveel voel, maar sinds kort doe ik het dus wel. En niet één, maar zoveel mogelijk. Ik beweeg ze ook helemaal niet, de vingers zitten gewoon stil. Op de één of andere manier 'kick' ik op het feit dat ik daarbinnen 'vol' zit. Het geeft een heel gek, opwindend gevoel, dat ik voorheen niet kende. Bij het randjesfietsen voel je keurig in elke aanloop de spieren aanspannen, en is het veel moeilijker te stoppen omdat het gevoel zo heftig is. Wie kent dit ook? Of ben ik echt helemaal kinky aan het worden? <rooie kop mode uit>
__________________
Life is what you make of it
Met citaat reageren
Oud 30-09-2004, 12:41
sofie3
Avatar van sofie3
sofie3 is offline
Hey carla, da's een tijdje geleden! Alles ok?

Ik denk dat elke meid hier wel kan beamen dat ze ooit wel 'ns een spelletje 'hoeveel vingers passen er in' gespeeld hebben, niet?

Het geeft inderdaad een lekker vol gevoel, zoals jij dat noemt. Alleen vind ik het orgasme op zich minder, omdat de spieren helemaal rond je vingers gaan spannen en dan niet goed kunnen doorduwen zeg maar.
Met citaat reageren
Oud 30-09-2004, 15:36
filia dei
Avatar van filia dei
filia dei is offline
Ik heb 't welleens geprobeerd maar ik vond er niet veel aan eigenlijk.
__________________
Leve het heilige aluminium conserven blikje met haring in tomaten saus! Dood aan de spellingcorrector!
Met citaat reageren
Oud 30-09-2004, 17:22
saturday
saturday is offline
Hm, nog nooit gedaan. hehe
Met citaat reageren
Oud 30-09-2004, 18:02
Verwijderd
Heel veel doe ik niet; dat vind ik niet fijn, met overal die knokkels enzo. Maar ik doe wel eens wat jij ongeveer beschrijft gewoon met twee vingers.
Randjesfietsen doe ik niet, want ik ben lui, dus ik heb geen idee of 't dan ooik dat effect heeft
Met citaat reageren
Oud 30-09-2004, 18:25
Nona
Avatar van Nona
Nona is offline
Dat volle gevoel is inderdaad een erg goed gevoel. Niet alleen het idee, maar ook bij stimulatie van de G-spot enzo, al dat bla. Nou ja, zelf gebruik ik daar geen vingers voor, want dat vind ik allesbehalve opwindend, maar de piemel van mijn vriend volstaat ook.
__________________
I like my new bunny suit
Met citaat reageren
Oud 30-09-2004, 20:11
Mono-racer
Avatar van Mono-racer
Mono-racer is offline
Tja, las je stukje en dacht, probeer het ook, is nu helemaal bruin



(sorry, ben vandaag in een gevaarlijk melige bui:$)
Met citaat reageren
Oud 30-09-2004, 21:37
snarl
Avatar van snarl
snarl is offline
hmm ik vind dat helemaaal niet kinky hoor.. gewoon wel leuk om te kijken hoe dat zit en zo, hoeveel er past. mjah.. dat moet je ook maar weten

maar vol voelt wel goed ja
__________________
■■ fuzzy logic
Met citaat reageren
Oud 30-09-2004, 22:39
Carl Johnson
Carl Johnson is offline
Met citaat reageren
Oud 30-09-2004, 23:02
Verwijderd
Ik vind het leuker om met 1 vinger druk uit te oefenen toch meer effect. Maar ja, goh, of het nou kinky is of niet... als je het leuk vindt, gewoon doen.
Met citaat reageren
Oud 01-10-2004, 07:11
Verwijderd
Citaat:
tja...? schreef op 30-09-2004 @ 23:39 :
Met citaat reageren
Oud 01-10-2004, 08:35
MissBi@tch
Avatar van MissBi@tch
MissBi@tch is offline
uh ik vind t neit echt fijn als ik dat zelf doe (beetje onhandig liggen vind ik ) maar mn vriend die doet t weleens.. laatst kreeg ie er een hele hand in (dat kost wel tijd maar toch hahaha)
Met citaat reageren
Oud 01-10-2004, 09:14
bracelance
Avatar van bracelance
bracelance is offline
Citaat:
Zjongen schreef op 30-09-2004 @ 21:11 :
Tja, las je stukje en dacht, probeer het ook, is nu helemaal bruin



(sorry, ben vandaag in een gevaarlijk melige bui:$)
bij mij groen...doe ik iets fout? of ben ik een Oempa-Loempa?
__________________
Van een writersblock heb ik nooit last gehad, volgens mijn vrienden komt dat omdat ik nog van een hoopje stront een taartje kan maken...
Met citaat reageren
Oud 01-10-2004, 10:05
juno
Avatar van juno
juno is offline
Jullie hebben dus de kick en het nadeel van een "grote"ontdekt.

Erg vol zitten, dat het heel strak zit en je alles heel goed voelt is inderdaad een speciaal extraatje, maar het nadeel is dat de spieren zo strak zitten, dat ze niet meer goed kunnen samentrekken als je klaarkomt, zodat de aanloop wel heftiger is, maar het orgasme zelf niet.

Kortom, je moet precies het formaat jongen treffen wat wel dat volle gevoel geeft, maar het niet zo strak zet dat je orgasme niet doorzet. 4 is puik, 4 en een half ook, maar 5, sorry heren eigenaren van een dermate groot geval, dat levert qua orgasme maar een zeventje op. Het begint goed hoor, maar kan zich niet helemaal ontwikkelen. Het maakt zeg maar de belofte niet waar.
Met citaat reageren
Oud 01-10-2004, 10:15
arP-socialist
Avatar van arP-socialist
arP-socialist is offline
(fisten )

achja zinnige reacties laat ik aan de dames over
__________________
Telkens weer; denk ik aan jouw ogen bij het afscheid...
Met citaat reageren
Oud 01-10-2004, 11:14
ware man
ware man is offline
Het enige dat ik echt betreur aan het manschap is dat ik nooit zal kunnen voelen hoe het is om iets in je vagina te hebben.

Ontopic wil ik graag zeggen dat het me vrij normaal lijkt, en dat je gewoon moet doen wat je zelf geil en lekker vindt. Je kunt ook eens kijken tot welke grens je het nog fijn vindt en wanneer niet meer. Of probeer het eens met je vuist, als je zin hebt.
Met citaat reageren
Oud 04-10-2004, 07:16
sofie3
Avatar van sofie3
sofie3 is offline
Citaat:
juno schreef op 01-10-2004 @ 11:05 :
Jullie hebben dus de kick en het nadeel van een "grote"ontdekt.
Nou, niet echt. Eerder het genot van een "dikke". Heb ooit het genoegen gehad om een one night stand te hebben met iemand die een lange had, dat wil ik van m'n leven niet meer! Het is eerder de "dikte" die je "vol" laat voelen denk ik.
Met citaat reageren
Oud 04-10-2004, 15:36
Fragezeichen
Avatar van Fragezeichen
Fragezeichen is offline
Ik vind het heerlijk om tijdens het vingeren met vingers in mijn vagina te gaan, dat voelt echt heel erg lekker en is heel erg opwindend. Hoe het met een orgasme zit weet ik niet.
Met citaat reageren
Oud 05-10-2004, 00:12
Sentosa
Sentosa is offline
Ik weet wel wat het eerste was wat ik zou proberen als ik nu spotaan een vrouw/meisje werd (hm wat heb ik daar vandaag toch mee ) Maargoed fijn om te horen dat het je een goed gevoel geeft.
Met citaat reageren
Oud 05-10-2004, 10:18
Verwijderd
Citaat:
Sentosa schreef op 05-10-2004 @ 01:12 :
Ik weet wel wat het eerste was wat ik zou proberen als ik nu spotaan een vrouw/meisje werd (hm wat heb ik daar vandaag toch mee ) Maargoed fijn om te horen dat het je een goed gevoel geeft.
ahuh .. nja, hopen dat ik in me volgend leven een meisje ben.. en daarna weer 'n jongetje, lekker afwisselen
Met citaat reageren
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Verhalen & Gedichten Tot ik niks meer voel
Keys
5 03-10-2013 23:20
Verhalen & Gedichten Voortgangstopic
Verwijderd
38 17-01-2011 14:07
De Kantine Weerwolfspel #61
Verwijderd
500 27-07-2009 21:23
Psychologie eetproblemen overheersen
Sterretje*
123 16-07-2004 14:11
Verhalen & Gedichten Mijn Verhaal: Dezelfde groene ogen.
MissyGeduld
10 19-06-2004 17:44
Psychologie eetcrisis :S
miss chocolate
35 13-08-2003 13:22


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:02.