| Advertentie | |
| 
 | 
					|
| 
		
		
		 | 
	
	||
| 
	
	
	
	 Citaat: 
	
 Hoe het voor vwo zit weet ik niet, maar voor havo geldt: Maximaal twee verliespunten. dus 1x een 4, of 2x een 5. Ik sta er op dit moment als volgt voor: GS: 5.8 AK: 6.0 EC: 6.6 NL: 8.0 DU: 7.9 EN: 8.1 Moet eigenlijk te doen zijn dus. 
	__________________ 
	
Ik vertelde de psychiater dat ik stemmen hoorde. Hij zei mij dat ik goede oren had. - Herman Finkers 
	 | 
	||
| 
		
		
		 | 
	
	|
| 
	
	
	
	 
		
		Ik hoef niks in te halen want ik sta nog geen onvoldoendes (ik krijg nog wat cijfers terug en daarvan verwacht ik maar 1 onvoldoende en ik heb nog een herkansing).   
	
	
	
	
	
		
		  Voor het posten van je cijfers kun je hier terecht. 
	__________________ 
	
♥ 
	 | 
	|
| 
		
		
		 | 
	
	||
| 
	
	
	
	 Citaat: 
	
   alleen voor nederlands kwam ik er door mn examen met een 8 ipv een 9 afgerond uit, maar de rest was allemaal zo'n punt hoger. dus moet lukken! [edit] dit klonk best opschepperig als ik het terug lees. niet zo bedoeld, met nederlands ging ik gewoon goed het examen in, voor de rest met 6'en 7'ens en een 8 ofzo[/edit] 
	__________________ 
	
Dit is een coole sig. 
	 | 
	||
| 
		
		
		 | 
	
	||
| 
	
	
	
	 Citaat: 
	
 ![]() Verder hoop ik gewoon dezelfde cijfers te halen waarmee ik erin ga, moet ik geloof ik alles rond de zeven houden. Moet te doen zijn  
	 | 
	||
| Advertentie | 
| 
				 | 
			
| Topictools | Zoek in deze topic | 
		
  | 
	
		
  | 
			 
			Soortgelijke topics
		 | 
	||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Algemene schoolzaken | 
		
		 Veel onvoldoendes, tips gevraagd! Timo2307  | 5 | 26-06-2011 16:50 | |
| Algemene schoolzaken | 
		
		 leerplichtambtenaar-1e keer al boete? silentbob  | 9 | 17-03-2010 23:24 | |
| Algemene schoolzaken | 
		
		 Een 1.9 voor mijn P.O. door een ander. Ceespop  | 14 | 31-01-2008 20:01 | |
| Eindexamens 2007 | 
		
		 Fikse cijferdaling... o0*Y*0o  | 70 | 26-06-2007 15:04 | |
| Algemene schoolzaken | 
		
		 Profiel(keuze) EM Verwijderd  | 17 | 04-04-2003 21:08 | |