Ik vind het moeilijk om een antwoord te geven. Ik vind veel mensen wel lief en aardig, maar wie de allerliefste persoon zou ik niet weten.
Ik vind mijn ouders lief. Omdat ze voor me zorgen, omdat ze me zoveel gegeven hebben. Gewoon omdat zij mijn ouders zijn.
Ik vind mijn zusjes/zussen lief. Soms is dat wel eens anders, maar ik zou ze echt niet kwijt willen.
Ik had ook een band met een buurvrouw van mij. Ik was kapot toen ze dood ging. Ik was toen een stuk jonger dan nu, maar ik had haar ook niet kwijt gewild.
En mijn hond en konijn vind ik ook lief
Maar de personen die ik noem (ouders en zussen) zijn misschien wel vanzelfsprekend. Tenminste, voor mij. Ze zijn toch mijn familie. Maar ik zou niet kunnen zeggen dat mijn vrienden de allerliefste personen in mijn leven zijn. Ik geef wel om ze, en ze zijn ook lief, maar niet de allerliefste. Ik denk dat ik het minder erg vind als mijn vrienden er niet zijn, dan als mijn familie er niet is.
Dit betekend niet dat ik ze niet lief vind hoor. Maar mijn familie vind ik liever.
En leuk, weer een positief topic