Hoeveel zin zoiets heeft is idd nog de vraag. Maar de goudvishal gaat nog niet tegen de vlakte (dat gaat pas over een x aantal jaren gebeuren, de gemeente moet eerst maar eens het station en de hele directe omgeving ervan af zien te krijgen).
Daarnaast: is iedereen die daar werkt keihard bezig om er een volledige vrijwilligersorganisatie van te maken. Maar hoe lang zal dat goed gaan? Er gaat namelijk echt heel erg veel werk in zitten, aangezien je te maken zal gaan krijgen met pandbeheer, toevoer van drank, administratie en ga zo maar door. En daarom is het belangrijk dat IEDEREEN deze petitie tekent, want het is nooit verkeerd om de gemeente te laten horen dat ze een stelletje cultuurbarbaren zijn en je steun te geven aan de goudvishal!!!!
Je kunt je ook afvragen of de Luxor dat kleine beetje subsidie dat de goudvishal krijgt wel nodig heeft boven op de tonnen die ze per jaar al gaan krijgen. ( de goudvishal krijgt 50.000 per jaar, een schouwburg bijvoorbeeld 800.000). Zouden ze daar nou zoveel beter van worden??? Kijk het is natuurlijk een mooi initiatief, zo'n poptempel, maar niet als het ten koste gaat van kleinere culturele instellingen!
|