![]() |
|
Verwijderd
|
Hangt ervanaf hoeveel tijd ik heb in de ochtend. Als ik zonder make-up wegga, voel ik me niet minder dan met. Maar met voel ik me wel beter dan zonder.
Ik heb altijd concealer voor mn chronische wallen, en daarna hangt het van de tijd af of ik er nog mascara bij doe. En als ik echt superveel tijd heb, doe ik er nog wat oogschaduw en met nog meer tijd oogpotlood bij. Lippenstift doe ik niet aan, rode lippen heb ik al. verder heb ik t opgegeven om mn hele gezicht vol te poederen elke ochtend. Ik heb t idee dat je bij mij niet kunt zien dat ik concealer op mn rode plekjes smeer, en verder doe ik er ook niets meer aan. |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik doe het vooral om me mooier te voelen, en omdat ik erg bleek ben van nature. Als ik geen rouge op heb krijg ik al snel de vraag of ik me wel lekker voel. Dat gaat na een tijdje ook wel irriteren.
Ik gebruik helemaal niet veel make-up, wat rouge, oogschaduw en wat mascara. Door de oogschaduw komen mijn ogen beter uit, en aangezien ik blond ben is de mascara handig om te laten zien dat ik wimpers heb ![]() |
![]() |
|
Vroeger had ik altijd wel make up op, ik denk toch deels uit onzekerheid; dat je er altijd op je mooist wil uitzien.
Make up heeft bij mij trouwens nooit uit veel meer bestaan dan oogpotlood en mascara, dus om mijn ogen sprekender te maken. Ik heb een goede huid en mijn mond hoef ik niet te benadrukken. Maar op een gegeven moment was ik gewend aan mezelf met make up en vond ik mezelf er een beetje 'flets' uitzien zonder. Dat vond ik stom, vooral omdat ik donkere ogen/wimpers heb. Ik wilde dat make up iets toevoegde, in plaats van dat ik niet meer zonder kon. Dus nu draag ik heel vaak overdag geen make up en niemand die het ziet. Als ik naar een feestje, iets belangrijks of iets leuks ga trouwens bijna altijd wel. Maar wat Lilith zegt, ik voel me niet minder zonder. Ik denk er eigenlijk niet zoveel over na. Veel make up vind ik lelijk, maar met mate kan het wel goed doen.
__________________
All that is solid melts into air.
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik gebruik geen make-up, nooit echt gedaan ook. Wel toen ik 15/16 was af en toe wat mascara of oogschaduw maar dat is het dan ook.
Ik zie het punt niet zo, ik vind dat ik er beter uit zie zonder, ik heb een goede huid en het opdoen en afhalen is me teveel moeite enzo. Af en toe wil ik wel eens wat concealer opdoen als ik heel erg moe ben en donkere kringen onder mijn ogen heb en dat is het wel zo ongeveer. ![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik gebruik af en toe foundation/poeder, dit omdat ik behoorlijk veel puistjes, vlekjes, enz. heb en ik dat niet mooi vind. Foundation/poeder maakt het alleen nog erger (je ziet het dan alleen wat minder), dus gebruik ik het alleen als ik iets belangrijks heb (sollicitatiegesprek, presentatie, enz.). Ook gebruik ik soms mascara, omdat ik dat mooi vind...maar het kost 'veel' tijd om het op te doen (het niet op doen kost geen tijd
![]() ![]() @Alicia Silverstone: Ik ben 26 en heb dus hetzelfde probleem. Vervelend, maar je doet er zo weinig aan... |
![]() |
|
Ik ben er mee begonnen toen ik 16 was ofzo denk ik..
Ik gebruik wat make-up omdat ik standaard wallen onder m'n ogen heb, daar doe ik wat concealer op. En verder wat oogpotlood en mascara omdat mijn wimpers van zichzelf bijna geen kleur hebben en ik dan zo'n blote billen gezicht heb, haha. Ik sta trouwens nooit langer dan 5 minuten voor de spiegel voor make-up + haar, dus dat valt nog best mee volgens mij!
__________________
-If you like Piña Colada's-
|
![]() |
||
Ik gebruik geen make-up, omdat
Citaat:
Ik heb er nog nooit een opmerking over gehad ofzo.
__________________
I love mittens made out of kittens
|
![]() |
|
Ik gebruik een licht dekkende foundation om een wat rustiger uiterlijk te krijgen. Ik gebruik inderdaad niet van die plamuurverf waar je oranje van uitslaat want het gaat me niet om het kleurtje of het bedekken, maar gewoon dat alles net een beetje gelijkmatiger eruit ziet. En een beetje mascara voor dezelfde reden als uuuf, als ik het niet doe zie ik er altijd moe uit. (wat ik ook ben, maar dat hoeft niet iedereen te zien
![]()
__________________
PROUD MEMBER OF CHAOGOTHIC ELITIST SUICIDE BUNNIES UNITED
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Mascara, omdat mijn wimpers anders onzichtbaar zijn. Maar ik kan het nog niet helemaal voor mezelf rechtvaardigen
![]() De andere dingen vind ik geen meerwaarde hebben, en gebruik ik dus ook niet. Behalve soms als ik uitga, omdat ik het tutten gewoon leuk vind. Lipgloss enzo ![]() ![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik gebruik geen make-up, maar ik denk dat de meeste mensen met dezelfde bepukkeling als ik dat wel nodig zouden vinden. De redenen daarvoor zijn geen zin, geen tijd en geen handigheid. Ik ben zo onhandig dat ik het waarschijnlijk verkeerd erop zal smeren en ik er dan nog lelijker uit ga zien, ook al zou ik er genoeg tijd in steken.
|
![]() |
|
Als ik het gebruik probeer ik het vrij natuurlijk te doen om wat dingen net wat mooier te maken. Ik heb kleine ogen en mascara laat ze wat groter lijken, foundation kan m'n kleur wat mooier maken en oneffenheden weg werken. En als ik uit ga en ik doe ik soms wat extra voor de mooiigheid. Maar over het algemeen ben ik gewoon te lui. Geen zin om er eerder voor op te staan, geen zin om er aan te denken en zonder is het ook wel oke.
__________________
Bij gebrek aan beter, een .
|
![]() |
|
Ik gebruik meestal alleen een klein beetje make-up wanneer ik uitga, en wanneer ik weinig/niet heb geslapen en dus kringen onder m'n ogen heb.
Wanneer ik uitga, doe ik het omdat het dan leuk is om me een beetje op te tutten, gewoon een extraatje. En wanneer ik zo moe ben om m'n ogen wat deftiger te maken. Ik vind niet dat ik make-up nodig heb, vandaar gebruik ik het ook niet, ik voel me ook goed zonder, ookal is dat extraatje soms leuk (beetje zoals Lilith zei dus). Van die poeders/foundations moet ik al helemaal niets weten, dat vind ik vieze troep die van m'n gezicht mag afblijven, is toch slecht voor de huid. |
![]() |
|
ik gebruik bijna nooit make up omdat ik -12 heb en daardoor veel moeite heb om het netjes op te krijgen. Hierdoor duurt het me dus veel te lang (ik moet vaak al om 5 uur opstaan en zie het niet zitten om er nog eerder uit te gaan om me op te maken). Als ik me wel opmaak gebruik ik mascara en eyeliner, soms oogschaduw en soms lipgloss.
Overigens laat ik wel elke maand mijn wenkbrauwen epileren en verven, en ook mijn wimpers worden maandelijks geverfd.. zo ziet het er toch allemaal net wat beter uit..
__________________
FrantiCticktickticktickticktock...
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik ben begonnen met make-up op m'n 16e, omdat het toen pas eindelijk mocht van mijn moeder. Achteraf ben ik er wel blij mee dat ik er nooit heb bijgelopen als clown, maar een beetje mascara had geen kwaad gekunnen op m'n 15e.. Hallo jongens!
![]() Tegenwoordig gebruik ik aardig wat verschillend spul, maar met mate en in de juiste kleur. Foundation, poeder, oogpotlood, mascara en soms oogschaduw en lippenstift. Als ik geen make-up op heb krijg ik vaak de vraag of ik ziek ben, nee gewoon bleek. ![]() |
![]() |
|
toch denk ik dat de vraag: Ben je ziek? gesteld wordt doordat je elke dag make-up draagt en niet doordat je er zo slecht uit ziet.. zo wordt tegen mij gezegd (ik draag zelden make up) dat ik er goed uit zie.. dat zouden ze ook niet zeggen als ik er elke dag zo uit zou zien..
__________________
FrantiCticktickticktickticktock...
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Hmm, ik ben niet zo'n make-up fan, omdat ik altijd overal aanzit en ik te lui ben om erop te letten. Tegenwoordig wel mascara als ik er zin in heb, en lipgloss, maar dat is het wel. Maar ik ben gezegend met een huid die het niet nodig heeft
![]() |
![]() |
|
Ik gebruik oogschaduw (en heel soms mascara) om daar een accent op te leggen.
Veel vrouwen hebben wel 'baat' bij make up om bepaalde delen van het gezicht sprekender te maken. Je hoeft echt niks te plamuren, soms is een mascara of lippenstift genoeg. Ik ken ook veel meiden die er veel mooier uit zouden zonder die plamuurlaag, jammer genoeg zien ze dat niet. |
![]() |
|
Ik gebruik sinds mijn 14e mascara, na verloop van tijd kwam daar elke keer wat bij.
Nu gebruik ik - mascara, omdat ik blonde wimpers heb en het er niet uit ziet zonder (vind ik) - oogpotlood om mijn ogen wat meer te laten opvallen (maar degene die ik gebruik is na een paar uur helemaal weg, iemand tips voor een langhoudend oogpotlood?) - soms oogschaduw, om mijn ogen nog wat mooier uit te laten komen - soms foundation (als ik last heb van vlekjes in mijn gezicht) en soms blusher om wat meer kleur op mijn gezicht te krijgen - soms lippenstift maar vaker lipgloss en meestal helemaal niks op mijn lippen
__________________
Ik ben niet subtiel. Get used to it.
|
![]() |
||||
Citaat:
Citaat:
Naturel voel ik me gewoon beter. Alle make-up die ik heb geprobeerd voel ik gewoon zitten, en daar erger ik me de hele dag aan. Citaat:
__________________
> Zou het leven ook een eigen kijk op mij hebben? <
|
![]() |
|
Ik ben ermee begonnen om mijn puistjes en vette huid te camoufleren. Daarnaast ook om mijn ogen meer te laten 'spreken'. Uiteindelijk ben ik ermee gestopt omdat mijn toenmalige vriend het mooier vond zonder make-up. Tegenwoordig draag ik tijdens het uitgaan of andere speciale gelegenheden wat mascara.
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik gebruikte het nooit omdat ik toch altijd in mijn ogen wrijf en omdat ik een kluns ben en er toch nooit wat moois van kan maken
![]() Alle andere make-up vind ik vervelend en ook niet echt mooi. |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik heb donker haar en m'n wenkbrauwen zijn ook donker, daarnaast een lichte huid en vaak met zakdoekjes aan de slag vanwege allergieën (stof, rook, sterke parfum) en hooikoorts.. ook mensen die me nooit eerder gezien hebben vragen dan "ben je ziek?" Tja ondanks de make-up soms
![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik heb best lang dagelijks oogschaduw, mascara en een beetje poeder gebruikt, en natuurlijk een concealer (maar nooit hele dikke lagen ofzo hoor). Maar nu ben ik al een tijdje teruggeschakeld naar alleen mascara. Ik vind het niet nodig om me telkens weer op te maken, dus doe ik het gewoon niet meer. Bevalt prima
![]() Ik begon er op m'n 14/15de mee ofzo, om wat dingen weg te moffelen. |
![]() |
|
Ik begon op m'n 12e met make-up dragen. Op het begin was het eigenlijk alleen maar mascara en soms eyeliner of oogpotlood. Rond m'n 17e ben ik ook begonnen met het gebruiken van foundation.
Ik heb van mezelf vrij lichte wimpers en als ik geen mascara op heb, zie ik er gewoon dood(moe) uit. Foundation gebruik ik om mijn huid wat egaler te lijken. Soms ook poeder en lippenstift. Tja, ik vind mezelf met make-up gewoon mooier dan wanneer ik niks gebruik. ![]()
__________________
Du bist ein N00b!
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik vind mezelf mooier met make-up dan zonder. Ik gebruik echter nietzo veel
![]() ![]() Lippenstift of lippgloss gebruik ik nooit en ogenschaduw ook echt maar 1 keer in het jaar. |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
![]() |
|
Meestal doe ik alleen mascara op, om mijn wimpers langer te doen lijken. Ik doe eigenlijk vooral veel met mijn haar en ik knijp in mijn wangen en lippen om die roder te laten zijn.
Maar vroeger droeg ik heul heul veel make-up. In de laatste klas van de basisschool. Dan voelde ik me oud en stoer enzo. ![]() edit: Ik poeder me inderdaad ook veel. Wit poeder, om mijn huid egaler en bleker te maken. Moet ik wel harder knijpen om het rood van mijn wangen weer uit te laten komen, ik wil ook weer geen spook zijn ![]() |
![]() |
|
Ik ben begonnen met make-up omdat het hip was om oogschaduw te dragen in groep 8
![]() Daarna ben ik make-up vooral gaan dragen om puistjes weg te werken. Ik had toen alleen nog niet door dat je geen bruine foundation moet gebruiken als je een lichte huid hebt ![]() ![]() Tegenwoordig gebruik ik make-up nog steeds om wat puistjes of onzuiverheden weg te werken en verder omdat ik het mooi vind. Ik ben erg licht van mezelf en een beetje blusher maakt dat ik er direct een stuk gezonder en vrolijker uit zie. Oogschaduw, eyeliner, mascara gebruik ik om meer expressie te krijgen. Ik maak wel onderscheid in dag- en avond make-up. Overdag zijn het meer natuurlijke tinten. Als ik 's avonds moet werken of uit ga mag je gerust zien dat ik make-up op heb (behalve m'n foundation dan). Ik ga overigens nooit zonder make-up de deur uit.
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
|
![]() |
Topictools | Zoek in deze topic |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Lichaam & Gezondheid |
make-up kimpie14 | 51 | 06-10-2008 22:06 | |
Psychologie |
De onzekerheid van vrouwen over hun uiterlijk Mujahideen | 51 | 11-02-2005 21:53 | |
Lichaam & Gezondheid |
jongens en make-up SimplyABoy19 | 50 | 17-05-2004 19:20 | |
Lifestyle |
jongens die make-up dragen ruby soho | 165 | 17-05-2003 15:06 | |
Lifestyle |
Zonder make-up de deur uit? Kippetje | 69 | 26-04-2003 22:35 | |
Lifestyle |
Make-up... moet 't? casey | 71 | 29-07-2002 16:51 |