Advertentie | |
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik wilde dus naar dat graf van mark vandaag, dus ik even bellen met die begraafplaats waar ie precies ligt want dat weet ik niet meer, zegt die vrouw, nee er liggen hier geen mensen begraven dit is een crematorium.
Eeehm ik ben er toch vrij zeker van dat ie daar is begraven hoor ![]() nu moet ik het zelf maar uitzoeken ;x |
![]() |
|
kut ik moet woensdagavond werken tot 20:00 uur en ik ga om 19:30u met mijn vriendje naar de opera. En NATUURLIJK is mijn werk vandaag niet open en kan ik morgen pas afbellen en ik kwam er gisteravond achter en nu baal ik heel erg want nou krijg ik morgen gezeik omdat ze op me gerekend hebben. Gelukkig is het nog mijn inwerktijd en ik kan dus best ook op een andere avond werken. Hoop ik.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|
Ja, maar daarom vind ik het nog wel vervelend.
Het is trouwens niet dat hij me nodig heeft, het is een rustige avond woensdags en het is mijn inwerktijd. Dus het is niet alsof hij opeens vanalles moet gaan regelen. Maar gedver. Ik heb gewoon nooit eerder gewerkt eigenlijk en ik vind het allemaal zo gek. |
![]() |
Topictools | Zoek in deze topic |
|
|