| Advertentie | |
|
|
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
|
|
|
||
|
Citaat:
En in de eerste klas zit je lekker ruim en comfortabel, er is altijd plek en je kunt je laptop opladen.
__________________
you're not my demographic
|
||
|
|
||
|
Citaat:
![]() En jezus er zitten nog geen tien mensen in de zaal, genoeg ideale plekjes te kiezen, komt er zo'n kneus aan die het stoelnummertje dat op zijn ticket staat opeist.
__________________
you're not my demographic
|
||
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
|
|
|
||
|
Citaat:
Maar 30 man is nog aardig wat, voetbalhaters hou je altijd blijkbaar
__________________
Yoloswag 420
|
||
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
Mensen die in een compleet lege zaal toch direct voor je (of zelfs direct náást je) gaan zitten zijn vervelender. |
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
maar ik kip er altijd uit.
|
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
Nou, het overkomt mij heel vaak (want ik heb kennelijk een 'hoi kom naast me zitten/spreek me aan/verkoop me iets/ik geef geld aan zwervers en goede doelen/etc'-gezicht) en mijn reactie is altijd stoïcijns voor me uit staren in combinatie met innerlijke ergernis. Maar die zie je dus niet. Dus ik denk niet dat je spannende reacties gaat krijgen, mocht je 't een keer aandurven.
|
|
|
|
|
Verwijderd
|
Trouwens, als degene die naast me gaat zitten eruitziet als een neuroot of een fragiel meisje dan denk ik altijd dat ze niet in hun eentje durven te zitten. En dan vind ik het wel weer lief, want dan voel ik me helemaal zo'n beschermend figuur.
Behalve in de bioscoop, daar moet iedereen gewoon een eindje van mij af zitten als 't even kan. |
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
Discriminatie! |
|
|
|
||
Verwijderd
|
Hmm maar dan weet je dat ze naast je gaan zitten voor een praatje (of geld, of klandizie). Ik wil dan gewoon naast iemand gaan zitten zonder iets te zeggen
gewoon mijn eigen dingen doen, maar dan in iemands personal space.Citaat:
|
|
|
|
|
Verwijderd
|
Ik wil deze heel heel graag.
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
Ik wil stol leren maken precies zoals bakkerij Oonk het doet (dat is een bakkerij in Enschede, in 2008 waren ze Beste Bakker van Nederland). Ik heb het gisteren gegeten en toen heel goed opgelet. Volgens mij is het geheim dat er marsepein door het deeg zit. En op die ik had, zat verder kersengelei en een mengsel van room en meringue. |
|
![]() |
| Topictools | Zoek in deze topic |
|
|