| Advertentie | |
|
|
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
Nouja, ook prima. Niet zo heel aantrekkelijk, maar goed, dat ligt meer aan de leeftijd dan aan het haar. Wat trouwens niet betekent dat alle oudere vrouwen lelijk zijn, integendeel, maar boven een bepaalde leeftijd wordt uiterlijk wel een beetje irrelevant wat aantrekkelijkheid betreft, dus ach.
|
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
|
|
|
|
Verwijderd
|
Mijn oma van 86 is heel ijdel maar dan op de jaren '50 manier. Ze koopt voor bijzondere gelegenheden altijd een nieuw mantelpakje, zal nooit of te nimmer een broek of sportschoenen dragen, ze koopt bij elk nieuw paar hakken een bijpassende tas en toen de wijkverpleegster zei dat 55 kilo niet te zwaar is, was ze geschokt
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
|
|
|
|
Verwijderd
|
Hm, ik heb geen zin in m'n avondeten. Maar het is een beetje te laat om nog naar de supermarkt te gaan want ik moet over anderhalf uur naar kickboksles. (
) En naar de supermarkt gaan, een broodje eten in plaats van avondeten en na afloop pas gaan koken is niet echt een optie want voor beweging heb je eten nodig heeft dr. Jessen mij geleerd.
|
|
|
||||
Verwijderd
|
Citaat:
En als ik mijn haar zou verven of spoelen, moet het dan Citaat:
Citaat:
![]() Mijn oma loopt al 20 jaar in dezelfde truien. Letterlijk. |
|||
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
Ik vind bewegende avatars gewoon zo leuk, maar ik kan nooit een goede vinden.
|
|
![]() |
| Topictools | Zoek in deze topic |
|
|