Voor zover ik weet is het makkelijker om gewoon opnieuw te formatteren. Er bestaan wel methodes om dat zonder herinstallatie te doen, maar zoals te verwachten valt zitten daar "maar"s aan:
1) je hebt er speciale extra software van Microsoft voor nodig; dat zijn hun zogenaamde MUI packs (multilingual user interface) die heel moeilijk te krijgen zijn (zowel in legale als illegale circuits) en best duur zijn (die zijn bedoeld voor grote bedrijven, dus maakt kostprijs niets uit tegenover de flexibiliteit die ze krijgen).
2) ik vrees dat die MUI packs enkel voor de professionele varianten van Windows werken (XP Pro dus), maar daar zou ik me best in kunnen vergissen; in ieder geval zijn ze enkel voor bedrijven legaal te krijgen.
Vermits je toch niet zo lang geleden geïnstalleerd hebt, zou ik dus aanraden gewoon de Engelse te installeren na een herformat. Hoe langer je wacht, hoe meer werk je natuurlijk hebt om alles terug te brengen naar een toestand die handig werkt.
__________________
vaknar staden långsamt och jag är full igen (Kent - Columbus)
|