Advertentie | |
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Browserproblemen komen in mijn ervaring meestal door spyware of door toolbars/add-ons die conflicteren met.. iets. Dus ik zou er een goede virusscanner overheen gooien, eventuele toolbars e.d. uitschakelen, en als dat niet helpt, een Hijack This-logje maken en die hier posten.
Die error is volgens mij iets vrij algemeens. Ik ben hem vooral tegengekomen bij problemen die verband hielden met RAM, maar zelfs als er een geheugenlek in een add-on zit lijkt 't me sterk dat je dat na een paar minuten al merkt. En verder is er geloof ik ook een bug in Java die voor zoiets zorgt. Misschien dat Java updaten helpt? |
![]() |
|
Is dat steeds bij dezelfde pagina? Want misschien is het een kwestie van een JavaScriptje dat misschien oneindig lang blijft draaien (hoewel firefox in dat geval meestal wel vraagt om hem voortijdig te stoppen).
__________________
vaknar staden långsamt och jag är full igen (Kent - Columbus)
|
Advertentie |
|
![]() |
Topictools | Zoek in deze topic |
|
|