Advertentie | |
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Volgens het voedingscentrum is je BMI 15, en dat is dus te licht. Ik weet niet in hoeverre dat kwaad kan, maar misschien is het toch wel nuttig om langs de huisarts te gaan voor goed advies. Vooral omdat je volgens mij al veel geprobeerd hebt.
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
|
![]() |
|
Je zit wel laag qua BMI, maar je bent ook nog maar 15, dus niet geheel ongewoon. Hier Ligt er ook een beetje aan of je al ongesteld bent geworden,heupen/borsten aan het krijgen bent, want dan kom je meestal wat lager uit.
Wat je in ieder geval gemakkelijk kunt doen is veel van je vocht binnenkrijgen via zuivel; goede bouwstenen en makkelijke calorieen. Dus glas melk bij het eten, desnoods andere melkdrankjes als je niet van melk houdt, of yoghurt/toetjes dat soort dingen i.p.v. (light)frisdrank,water of thee. Verder kun je overwegen roomboter op je brood te smeren ipv van margarine. Gewoon dat soort kleine aanpassingen (die je ook weer makkelijk kunt veranderen), zodat je niet opeens extreem veel gaat eten. Hopelijk kun je hier wat mee! ![]()
__________________
"Please! This is supposed to be a happy occasion. Let's not bicker and argue over who killed who."
|
![]() |
Topictools | Zoek in deze topic |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Werk, Geld & Recht |
Bijkomende kosten huurwoning Eigenhuis | 10 | 03-08-2011 11:31 | |
Lichaam & Gezondheid |
KG bijkomen! Tomkey1 | 1 | 12-10-2009 22:54 | |
Flora & Fauna |
Fototopic van je huisdier, deel 2. Bloem | 499 | 18-12-2007 12:05 | |
Werk, Geld & Recht |
bijkomende kosten etage/flat shanker | 13 | 26-08-2005 09:49 | |
Lichaam & Gezondheid |
Al eens uitzonderlijk veel afgevallen of bijgekomen op een korte periode? Verwijderd | 75 | 26-10-2004 15:09 | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
Mishandelde kankerpatiënt mag bijkomen in Drenthe Verwijderd | 1 | 01-02-2003 11:36 |