Citaat:
Wel, moest ik die fout niet gemaakt hebben na het kamp zouden we misschien al samen zijn. Ik wil gewoon weten of het zou lukken.
|
Ik weet niet of je het meegekregen hebt, maar ze zei 'nee'. Dus ze voelde na de fuif niet voor je. Volgens mij is dat geen ingewikkelde natuurwetenschap waarbij geldt dat als je het niet gevraagd had dat ze dan misschien wel wat voor je gevoeld had, en er wel wat van gekomen was. Nee is nee. Ook als je het niet gevraagd had was het antwoord op de ongestelde vraag (huhu 'wat is rood en zweeft door de kamer?' 'een ongestelde vraag'

;d;d

) gewoon nee geweest. En schijnbaar had je het op dat feest ook niet goed ingeschat en ging je ervan uit dat ze wel voor je voelde/je haar om je vinger kon winden.
Ik denk dat je de situatie m.b.t. jouw aantrekkingskracht wat te positief inschat.