Advertentie | |
|
![]() |
|
Linker of rechter? Wat vind je zelf mooier? Dit is vooral iets esthetisch. Misschien heeft de tattoozetter ook nog enkele tips daarover.
Hoeveel het kost moet je denk ik navragen bij de tattoozetter. Hoe je het moet verzorgen kun je in ieder geval op het internet vinden. Ook op de sites van veel tattoozaken is te vinden hoe je het moet verzorgen na het zetten van de tattoo. Waarschijnlijk kun je al je vragen kwijt bij de tattoozaak. http://www.tattoobond-nbt.nl/index.p...=68&Itemid=116
__________________
Badger badger badger badger badger badger badger, badger badger badger, badger, badger, mushroom mushroom!
|
![]() |
|
Ik ben het er niet mee eens dat je leeftijd er iets mee te maken heeft, ik heb mijn eerste ook op mijn 16e gezet en ik heb er nog nooit spijt van gehad. Van geen enkele trouwens. Waar ik het wel mee eens ben, is het vriendengedeelte. Ik heb die tattoo's toen gezet omdat ik dat wilde en omdat ik wist wat ik erbij voelde.
En ja, het kan zijn dat jullie over 20 jaar nog steeds goede vrienden zijn, dat zou mooi zijn, maar helaas is de kans groter dat jullie uit elkaar groeien of ruzie krijgen. Denk goed na over wat je gaat doen, want een tatoeage is voor altijd. Als je het weg laat laseren of er iets overheen laat zetten, zul je het toch altijd zien. Jij wel. En ik moet je eerlijk zeggen, mijn eerste was ook impulsief en ik heb geluk dat ik iets heb gekozen waar ik voor altijd achter kan staan, maar anders was ik mooi de lul geweest. Over de plek kan ik je geen advies geven, het is jouw lichaam, jij moet doen wat je mooi vindt. Ik heb er eentje op mijn linkerschouder, omdat ik op mijn rechterarm al wat had en ik vond dat er balans moest zijn. Wat het kost scheelt ook per tatoeage en per shop. Dit kun je het beste in de shop zelf vragen. Ook hoe je het moet verzorgen, weten zij het beste.
__________________
Een engel kuste mij, dus is mijn rust voorbij.
|
![]() |
|
![]() |
Mijn vriend nam ook op zijn 16e een tattoage, en hij is er nogsteeds erg blij mee. Of je er spijt van gaat krijgen, ligt geheel aan jezelf. Wil je het zelf? En heb je er goed overna gedacht WAT je wilt?
Wat een tattoage kost is heel erg verschillend per zaak, maar zeg zeker niet; ik wil een tattoage van 100 euro. Spaar sowieso genoeg dat je kan zeggen; ik wil DIE tattoage. een Tattoo is niet iets waar je op moet bezuinigen ![]() |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() OT: Zeker bij meisjes vind ik tatoos niet mooi. Ook niet bij jongens trouwens. Maar smaken verschillen. Ik wilde toen ik 16 was een stoere skull op mijn arm! ![]() ![]() |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
Maar ik heb er goed overna gedacht en hij staat voor mijn vader die 10 jaar terug overleden s. Dan is het echt een ander verhaal! |
![]() |
Topictools | Zoek in deze topic |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Lifestyle |
Symbolishe tattoo Cyber2335 | 10 | 15-03-2015 12:40 | |
Muziek |
03/09 Eindhoven Rockcity Tattoo festival Bartvanoeffelen | 11 | 25-08-2006 00:08 | |
Lifestyle |
Het grote piercing en tattoo topic, #17 Verwijderd | 500 | 17-03-2006 18:50 | |
Lifestyle |
Tattoo zetten SilverBlue | 25 | 02-12-2005 17:50 | |
Lichaam & Gezondheid |
tattoo tongpiercingkje | 15 | 21-04-2003 19:54 | |
ARTistiek |
tattoo!!! tattoo!!! tattoo!!! tattoo!!! tattoo!!! tattoo!!! tattoo!!! tattoo!!! Opiate | 5 | 19-01-2002 18:49 |