Tsja...moeilijke gevallen he
Ik heb het zelf ook wel eens meegemaakt, dat een vriend van me 'zomaar' in elkaar geslagen werd. Kwestie van 5 seconden te lang naar nét de verkeerde persoon gekeken. Kwamen ze 'm met vier man buiten opwachten, net om het hoekje zodat de uitsmijters het niet zagen.
Dat soort dingen gebeuren. Het klinkt heel wrang, maar ik zal er niet minder om uitgaan. De kans dát het je overkomt is heel klein, maar als het gebeurd, ben je wel de lul.
Als je op een gemiddelde ochtend op je fiets naar school gaat, kun je ook onder een vrachtwagen komen. Ik denk zelfs dat die kans nog groter is dan de kans dat je tijdens uitgaan zomaar neergestoken/geslagen wordt.
Maar het is natuurlijk heel moeilijk als het iemand in je naaste omgeving overkomt. Ik zou het er zelf erg moeilijk mee hebben denk ik.
|