![]() |
|
![]() |
"Spoorstaking tijdens Rock Werchter
11:40:28 BRUSSEL - De vakbonden van de NMBS houden op 29 en 30 juni een algemene 24-urenstaking. Dat heeft Roger Vanhove van het Acod gezegd. Het personeel van de spoorwegen zal op zondag 29 juni om 22 uur het werk neerleggen tot 22 uur de volgende dag uit protest tegen de plannen van spoorbaas Karel Vinck, die 10.000 jobs wil schrappen. Door de actie kunnen concertgangers die naar Rock Werchter trekken, niet meer naar huis met de trein. De bezoekers aan Rock Werchter, die vaak op het openbaar vervoer rekenen om naar huis te keren, zullen op 30 juni dus een andere oplossing moeten zoeken. Eens het laatste concert is afgelopen om 0.30 uur, is de staking bij de NMBS al twee en een half uur aan de gang. Verrast De vakbonden reageren verrast. Ze hadden Rock Werchter helemaal over het hoofd gezien. ,,Ik moet toegeven dat we er gewoon niet aan hebben gedacht dat net dat weekend Rock Werchter wordt georganiseerd'', vertelt Roger Van Hove. ,,We hadden gekozen voor de laatste dag voor de zomervakantie, omdat we de reizigers zo weinig mogelijk wilden hinderen. Wie naar het werk gaat met de trein, had een extra dagje vakantie. En de schoolgaande jeugd was normaal gezien al met vakantie. Maar nu blijkt dat dit weekend ook niet past". Toch willen de vakbonden er niet van weten de actie op te schorten of te verplaatsen naar een latere datum. Families Michel Bovy van de christelijke vakbond ACV zegt dat dit probleem ,,onvermijdelijk'' was. ,,We hebben met de spoordirectie overlegd om een mogelijke stakingsperiode uit te kiezen. Het feit dat er geen extra treinen worden ingelegd voor Werchter 2003, heeft er mee toe geleid dat we op 29 en 30 juni staken'', aldus Bovy. De vakbondsman benadrukt dat vooral rekening gehouden is met families die met de trein op reis vertrekken om de staking niet vroeger, op vrijdag 27, of later, op dinsdag 1 juli te houden. Vorig jaar namen zo'n 20.000 festivalgangers de trein om na afloop van Rock Werchter naar huis te keren, zo meldt woordvoerster Leen Uyterhoeven van de NMBS. De spoorwegen hadden dit jaar geen extra treinen voorzien. Actie vandaag Vandaag vond om 10 uur al een twee uur durende actie plaats. Daardoor werd zowel in Vlaanderen als in Wallonië het treinverkeer verstoord. De actie is ondertussen afgelopen, maar door de opgelopen vertragingen kunnen er tijdens de avondspits nog problemen voordoen. " Bron: http://www.standaard.be |
Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
'n stukkie van 'n bloemkool is ok weer'n bloemkooltie op zich
|
![]() |
|
ajjj dat is zwaar balen als je er op gerekend had weer met de trein naar huis te kunne gaan..
![]() *Gaat informeren of vrienden een auto kunnen regelen* *hoopt het voor ze...*
__________________
•·.·´¯`·.·• Dat je de werkelijkheid niet uit het oog moet verliezen zegt al dat hij niet helemaal te vertrouwen is... •·.·´¯`·.·•
|
![]() |
|
![]() |
Dat kan idd ook... http://www.tim-t.com
|
![]() |
|
Helaas kan ik alleen de eerste dag (waar ik wel volop van zal genieten!!), dus ik zal er weinig last van hebben....wel klote voor al die andere mensen die hadden gehoopt op maandag weer terug te zijn (werk/school bijvoorbeeld)
__________________
##SPAM## http://www.infinitetelevision.com ##SPAM##
|
![]() |
|
K ben naar Fields of Rock geweest, en het zou mij ook niet gelukt zijn om terug te komen (NS wou weer eens aan het spoor sleutelen bij Nijmegen TIJDENS FIELDS OF ROCK!!!)
Heb gewoon op interslet een camping in de buurt opgezocht en ben daar een dag van tevoren neer neergestort, en ben de dag na FoR weer naar huis gegaan. Blijf gewoon duz daar op een camping oid. Zoveel zal het niet kosten.
__________________
The Alien on Acid...
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Beminde Christen 't is beter of gistn| Under the sea, I'm not the only one who wonders what life would mean if we hadn't been disappointed in the sun.
|
![]() |
||
Citaat:
in NL zit alles veel meer vast aan regels e.d., Belgie heeft meer t imago van 'doe maar'... kzeg niet dat t 1 beter is dan t andere
__________________
He thought the diaries of Anne Frank were "an Adrian Mole sort of thing"
|
![]() |
|
Hou ff bekkie
Misschien ware het een oplossing om overnachten van maandag op dinsdag toch toe te laten. Maar da's dan wel toegeven aan die irritante spoorwegen...daar is Herman waarschijnlijk te trots voor. Of 't is te laat om dat nog te organiseren.
__________________
Beminde Christen 't is beter of gistn| Under the sea, I'm not the only one who wonders what life would mean if we hadn't been disappointed in the sun.
|
Advertentie |
|
![]() |
Topictools | Zoek in deze topic |
|
|