Oud 16-03-2004, 14:38
Canine 13
Canine 13 is offline
Hallo allemaal

Ik ben vanplan om deze zomer mijn haar kort te knippen.
En ik zou het graag willen verven.
Mijn echte haarkleur is blond/rood, sommige zeggen beetje oranje.

Nu heb ik nog nooit mijn haar geverft.
Zou knal oranje dan wel staan?
En zo ja, kan ik mijn haar dan ook verven met kleuren shampoo?
Of word dit dan niet echt knal oranje.

2 vriendinnen van me hebben dit gedaan, maar het werd meer donker oranje.
Of het kan aan hun haarkleur liggen: zeer donkerblond, bruin.

Groetjes K9
Met citaat reageren
Oud 16-03-2004, 15:01
littlegurl
littlegurl is offline
Haarverf is altijd een test, staat het wel bij mijn gezicht? En werkt de kleur goed? De kwaliteit hangt af van het merk wat je neemt natuurlijk en hoe je haar er op reageert. Het voordeel van de zomer is dat je niet naar school hoeft en dat iedereen lekker gek is, dus gewoon proberen!!!
__________________
remember you're unique....just like everyone else
Met citaat reageren
Oud 16-03-2004, 15:22
Verwijderd
Als je echt de kleur wil die je bedoelt, kun je het beter laten doen door de kapper, óf eerst je haar blonderen en het daarna oranje verven (wel even wachten tussendoor, dat de verf niet met elkaar gaat reageren en groen wordt, ofzo). Met kleurshampoo kun je je haar niet echt verven, alleen de tint wat veranderen.
Met citaat reageren
Oud 16-03-2004, 15:29
Canine 13
Canine 13 is offline
Dus mijn haar verven zal het makkelijkst gaan met echt verf voor je haar.
Mijn moeder doet het ook zo, maar dan rood.
Haar haar is donkerblond/bruin.

Ik ben van nature wel blond met een vleukje rood ertussen door.

Bedankt voor de tip. K9
Met citaat reageren
Oud 16-03-2004, 16:22
Saycheese
Avatar van Saycheese
Saycheese is offline
Zoals sarahbressers al zei, je kunt het de eerste keer beter door de kapper laten doen. Hij/zij weet heel goed water wel of niet staat bij jou. Als jij iets wilt wat absoluut niet staat, zeggen ze dat en adviseren ze je voor een andere kleur. De kapper is wel een stuk duurder dan als je het zelf doet, maar het hoeft maar één keer. De volgende keer kun je het gewoon zelf doen. Eventueel kun je vragen welke kleur ze voor jouw haar gebruikt hebben en dat opschrijven, zodat je (bijna) dezelfde kleur kunt gebruiken als je het de volgende keer zelf doet.
__________________
Omdat zelfs van de meest vicieuze cirkel het oppervlak ?r² is.
Met citaat reageren
Oud 16-03-2004, 21:34
Verwijderd
hm of knal oranje je zal staan, hangt natuurlijk van veel meer af dan je normale haarkleur, zoals huidskleur, kleur ogen etc.

En kleur shampoo werkt nauwelijks man, geeft misschien een ligte tint.

Van mensen met oranje haar heb ik niet zo veel verstand. Meestal als je het eerst goed ontkleurd en daarna in de gewenste kleur verft, pakt het meestal wel goed uit. Alleen mja oranje haar, toch weer apart geval
Met citaat reageren
Oud 17-03-2004, 16:17
Missy1234567890
Avatar van Missy1234567890
Missy1234567890 is offline
Oranje is...cool Had het daar toevallig vandaag nog over met een vriendin, zit je meteen goed voor het komende EK voetbal en Olympische Spelen

Ik gebruik al jaren haarspoelingen, maar nu wil ik Henna eens gaan proberen, het schijnt beter voor je haar te zijn en de kleur is intenser (heb ik gehoord) Maar ik weet verder totaal niet hoe het werkt. Is het een spoeling, of verf, hoelang blijft het zitten, welke kleuren heb je (ik wil graag redelijk fel rood, niet knal, maar wel iets meer dan die spoelingen die ik altijd heb) en hoe groot is de kans dat het mislukt?
Met citaat reageren
Oud 17-03-2004, 17:40
Canine 13
Canine 13 is offline
Ik ga het toch wel doen.
Weet iemand trouwens wanneer de zomervakantie begint?
Heb geen flauw idee?
Met citaat reageren
Reageren

Topictools Zoek in deze topic
Zoek in deze topic:

Geavanceerd zoeken

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Lifestyle Haar verven
Thebestofgirl96
6 20-02-2015 18:07
Lifestyle jongens haar verven?
Rysair
22 24-02-2011 19:16
Lifestyle [Haar geverfd] Niet blij
Au
1 11-01-2009 17:32
Lichaam & Gezondheid haar verven
tongpiercingkje
8 04-12-2004 21:40
Lichaam & Gezondheid haar verven
miekevis
23 10-10-2004 18:35
Lifestyle Haar verven
Deliveran©e
26 24-10-2003 18:10


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:34.