Waarom werd mijn vorige topic zomaar geclosed?? Dit is toch een goeie vraag of niet?! Of mag je hier geen vragen over drugs stellen? WTF kk kk
Er zijn miljoenen mensen die drugs gebruiken, en de drugs die ik ken staan allemaal bekend als ongezond. Zou het dan niet logisch zijn als er een bedrijf of regering is die onderzoek naar drugs gaat doen om de schadelijkheid ervan te verminderen en er geld aan zou proberen te verdienen?
Waarom zouden drugs niet onschadelijk kunnen zijn? Je lichaam is natuurlijk en kan veel hebben, en als je weet waarom een drugs schade veroorzaakt zou je die schade op een of andere manier ook kunnen beperken.
Weet iemand of er minder-schadelijke drugs bestaan? Of hoe ver men is met de ontwikkeling ervan? Of iets anders relevants?
__________________
The Sleeper Must Awaken
|