Vr. 02-08 EUROROCK:
STAGE 1:
John Foxx & Lewis Gordon (UK) + Sheep on Drugs (UK) + The Last Dance (US) + Girls under Glass (D) + Illuminate (D) + Haujobb (D) + Silent Promises (D) + Obverse Reality (B) + Swarf (UK)
STAGE 2:
Corvus Corax (D) + Lacuna Coil (I) + Ancient Rites (B) + Eisheilig (D) + Dimension Seven (NL) + Manic Movement (B) + The Wounded (NL) + Dawn Visitors (B) + Oceans of Sadness (B) De Soeverijn Lommel B
Za. 03-08 Mortifer (B) + Aberdeen Loving gods (B) + Vitabiz (B) Oosthoek live Dilbeek B
Za. 03-08 EUROROCK:
STAGE 1:
The Gathering (NL) + Behemoth (PL) + Dragonlord (S) + Noctournal Rites (S) + Letzte Instanz (D) + Siebenburgen (S) + Darkwell (A) + Beseech (S) + Chirra Niva (NL)
STAGE 2:
Covenant (DK) + Hocico (MEX) + In the nursery (UK) + Ravenous (D) + Run level zero (N) + Colony 5 (S) + Inertia (UK) + Backlash (S) + Goteki (UK) De Soeverijn Lommel B
Zo. 04-08 EUROROCK
STAGE 1:
Front 242 (B) + Anne Clark (UK) + Vive la fete (B) + Incubus succubus (UK) + The Neon Judgement (B) + Whispering in the shadow (UK) + Geschmaksverstarker (B) + Prager Handgrif (D) + Final Selection (D)
STAGE 2:
Noisex (D) + Suicide Commando (B) + Kultur Cultur (E) + Implant (B) + Monolith (B) + Sophya (ISR) + This Morn’ omina (B) + Hybryds (B) + God’s Bow (POL) De Soeverijn Lommel B
Wo. 08-08 The bones (S) + Evil Thingies (B) + Dunlop Devils (B) Frontline 2e zit Gent B
Wo. 08-08 Therapy? (UK) Grote Kaai Lokeren B
Vr. 09-08 Ashmolean (B) + Axamenta (B) + Cantar (B) + Cooperate (B) + Oceans of Sadness (B) + Panchrysia (B) De Spin Dessel B
Vr. 09-08 Dark Ages (B) Frontline 2e zit Gent B
Vr. 09-08 SKULLROCK
Length of Time (B) + Arkangel (B) + Die my Demon (B) JH Opsenter St. Laureins B
Vr. 09-08 Macabre (US) Goudvishal Arnhem NL
Za. 10-08 Insanity Reigns Supreme (B) + Excess of Cruely (B) + Keltgar (B) Cafe Noir Hasselt B
Za. 10-08 Serial Butcher (B) + Bloodfarth (B) Styx Ninove B
Za. 10-08 SKULLROCK
Mindstab (B) + Polluted Inheritance (NL) + The Difference (B) + Headmeat (B) + Welkin (B) JH Opsenter St. Laureins B
Za. 10-08 Mortuary I.O.D. (NL) + Paul Di’anno & Killers (UK) + Holy Moses (D) + Hammerhawk (NL) + Methusalem + Pleurisy (NL) Bornwird Dokkum NL
Za. 10-08 Macabre (US) + Outburst (NL) OJC Bosuil Weert NL
Zo. 11-08 TOWERING RAGE FESTIVAL:
Avulsed (E) + Aborted (B) + Brutus (NL) + Caedere (NL) + Martyr (NL) + Bloedbef (NL) TMT Roosendaal NL
Zo. 11-08 Macabre (US) + Outburst (NL) Baroeg Rotterdam NL
Do. 15-08 Therapy? (UK) Marktrock Leuven B
Do. 15-08 Congress (B) + The deal (B) + Black Friday 29th (D) + Death or Glory (D) + Last Straw (B) + Uncrowned (B) OJC Kompas St. Niklaas B
Za. 17-08 Skitsoy (B) JH den Tap Kuurne B
Za. 17-08 KLEUDDE BACKYARD METALFEST:
Aborted (B) + Sengir (B) + Witchsmeller Pursuivant (B) + Cantar (B) + Self Inflicted (B) + Shadow Gate (B) + Eject (B) + Orchrist (B) + Axamenta (B) + Mortifer (B) + Dedicated (B) Festivalplace Zemst B
Za. 17-08 MOSSELROCK
Backlash (NL) Festivalplace Yerseke NL
Di. 20-08 Nightwish (Fi) + After Forever (NL) + Charon Hof ter Loo Antwerpen B
Di. 20-08 Malignant Tumor (CZ/NL) + Intumescense (NL) + Rotteness (IT) Frontline 2e zit Gent B
Wo. 21-08 Incantation (US) + Pandemia (CZ) + Pathology Stench (SLOV) Frontline 2e zit Gent B
Za. 24-08 Batallion (B) JH Govio Kalmthout B
Zo. 25-08 Dimmu Borgir (N) + Oceans of Sadness (B) + Callenish Circle (NL) Hof ter Loo Antwerpen B
Zo. 25-08 Qualude (E) Frontline 2e zit Gent B
Zo. 25-08 Meadow (B) Beukenpark Oostkamp B
Vr. 30-08 Severe Torture (NL) + Pyaema (NL) 013 Tilburg NL
Za. 31-08 AWAITING THE APOCALYPSE:
Occult (NL) + Double Diamond (B) + Emptiness (B) + Headmeat (B) + Batallion (B) JH Jakkedoe Desselgem B
Za. 31-08 BENEFIT FOR BERT FONTEYN:
Roll the Dice (B) + Native Instinct (B) + Crusader (B) + Thee Plague of Gentlemen (B) + Double Diamond (B) + Monster Joe (B) OJC Kompas St. Niklaas B
Za. 31-08 Arabesque (NL) + Necromanical Crucifixion (NL) + Sidius (NL) De Buze Steenwijk NL
Zo. 01-09 Suncaged (NL) Baroeg Rotterdam NL
Zo. 01-09 Megaseth (NL) 013 Tilburg NL
Di. 03-09 Suncaged (NL) Soundshop Amstelveen NL
Wo. 04-09 Dillinger Escape Plan (US) + Icarus Line (US) Effenaar Eindhoven NL
Wo. 04-09 Suncaged (NL) Conijn Muziek Eindhoven NL
Wo. 04-09 Nightwish (Fi) + After Forever (NL) 013 Tilburg NL
Do. 05-09 Suncaged (NL) Westerhaven Groningen NL
Do. 05-09 Vader (PL) + Dying Fetus (US) + Krisiun (BR) + Monstrosity (US) + Decipatated (PL) + Houwitser (NL) + Prejudice (B) + Intervalle Bizarre (CZ) Baroeg Rotterdam NL
Vr. 06-09 Vader (PL) + Dying Fetus (US) + Krisiun (BR) + Monstrosity (US) + Decipatated (PL) + Houwitser (NL) + Prejudice (B) + Intervalle Bizarre Effenaar Eindhoven NL
Vr. 06-09 The Wounded (NL) 013 Tilburg NL
Za. 07-09 Prejudice (B) + Intervalle Bizarre (CZ) + Culpable Homicide (B) + Emeth (B) + Aborted (B) Frontline 2e zit Gent B
Za. 07-09 VELOROCK:
Paul Dianno’s Killers (UK) + Native Instinct (B) + Marsta Blasta Velodroom Oostende B
Za. 07-09 Vader (PL) + Dying Fetus (US) + Krisiun (BR) + Monstrosity (US) + Decipatated (PL) + Houwitser (NL) Biebob Vosselaar B
Za. 07-09 Suncaged (NL) Wessing Den Bosch NL
Za. 07-09 Backlash (NL) Abdijpop Middelburg NL
Zo. 08-09 Cantara (NL) + Abash (NL) 013 Tilburg NL
Di. 10-09 Viu Drakh (D) + Accion Mutante (D) + Audio Kollaps (D) Frontline 2e zit Gent B
Za. 14-09 Nomen (NL) + Skirl (NL) + El-Shit (NL) De Pit Utrecht NL
Zo. 15-09 Nashville Pussy (US) + Peter Pan Speedrock (NL) Hof ter Loo Antwerpen B
Zo. 15-09 Carnal Forge (S) + Crustecean (NL) 013 Tilburg NL
Di. 17-09 Nashville Pussy (US) 013 Tilburg NL
Wo. 18-09 Holy Moses (D) + Desaster + Fatal Embrace OJC Kompas Sint Niklaas B
Do. 19-09 Insider (I) + Hypnos 69 (B) Frontline 2e zit Gent B
Do. 19-09 Cannibal Corpse (US) + Dew-Scented (D) + Severe Torture (NL) + Viu Drakh (D) Effenaar Eindhoven NL
Vr. 20-09 Tiamat Effenaar Eindhoven NL
Vr. 20-09 Gazzoleen (B) 013 Tilburg NL
Vr. 20-09 Pernicious (NL) Flashback Vriezenveen NL
Za. 21-09 Cannibal Corpse (US) + Dew-Scented (D) + Severe Torture (NL) + Viu Drakh (D) Biebob Vosselaar B
Za. 21-09 Kent Broakman (D) + F.U.B.A.R. (NL) Q-bus Leiden NL
Za. 21-09 After Forever (NL) Brogum Zierikzee NL
Ma. 23-09 Pignation (PL) + Reproach (B) Frontline 2e zit Gent B
Do. 26-09 Primordial (IRL) + Callenish Circle (NL) + Mercenary (DK) Goudvishal Arnhem NL
Do. 26-09 Orange goblin (UK) + Grand Magnus (S) De Effenaar Eindhoven NL
Vr. 27-09 Mortifer (B) + Culpable Homicide (B) Pumpkesal Tongeren B
Vr. 27-09 Primordial (IRL) + Callenish Circle (NL) + Mercenary (DK) Baroeg Rotterdam NL
Vr. 27-09 Cannibal Corpse (US) + Dew-Scented (D) + Severe Torture (NL) + Viu Drakh (D) De Kade Zaandam NL
Za. 28-09 Primordial (NL) + Callenish Circle (NL) + Mercenary (DK) Den Boogaard Geel B
Za. 28-09 Witchsmeller Pursuivant (B) Frontline 2e zit Gent B
Za. 28-09 Native Instinct (B) + Sphinx (B) + Marsta Blasta (B) ‘t arsenaal Marke B
Za. 28-09 Ayreon/Star One (NL) Boerderij Zoetermeer NL
Zo. 29-09 Crusader (B) + Bav Morda (B) + End of Live (B) + Existence Denied (B) Verlichte Geest Roeselare B
Zo. 29-09 Primordial (IRL) + Callenish Circle (NL) + Mercanary (DK) Simplon Groningen NL
Zo. 29-09 Pleurisy (NL) + Serpentor (NL) 013 Tilburg NL
Zo. 29-09 Ayreon/Star One (NL) 013 Tilburg NL
Wo. 02-10 P.O.D. (US) HMH Amsterdam NL
Wo. 02-10 Dio (US) 013 Tilburg NL
Vr. 04-10 Ayreon/Star One (NL) Hof ter Loo Antwerpen B
Vr. 04-10 Antimatter (UK) Frontline 2e zit Gent B
Vr. 04-10 Sulfeet (B) + Xeah (B) Verlipack Mol-Donk B
Vr. 04-10 Borknagar + Finntroll + Suidakra + Windir De Effenaar Eindhoven NL
Vr. 04-10 The Gathering (NL) Lantaarn Hellendoorn NL
Za. 05-10 Mortifer (B) + Existence (B) + Denied (B) + Dedicted (B) De Korre Oostende B
Za. 05-10 Axamenta (B) + Batallion (B) + Black Tears (B) + Brutal Exposure (B) + Down for the Cause (B) + Disown (B) + Double Diamond (B) + Satiagraha (B) OJC Kompas Sint Niklaas B
Za. 05-10 Borknagar + Finntroll + Suidakra + Windir Biebob Vosselaar B
Za. 05-10 PROGPOWER:
Treshold (UK) + Heaven’s Cry (CDN) + Everon (D) + Dead Soul Tribe (A) + Arabesque (NL) + Divided Multitude (N) Sjiwa Baarlo NL
Za. 05-10 Ayreon/Star One (NL) Lucky Rijssen NL
Zo. 06-10 PROGPOWER:
After Forever (NL) + Theory in Practice (S) + Ashes to Ashes (N) + A.C.T. (S) + Sun Caged (NL) + Stonehenge (HUN) Sjiwa Baarlo NL
Zo. 06-10 Borknagar + Finntroll + Suidakra + Windir Metropool Hengelo NL
Zo. 06-10 Maggots (NL) + Lengt’che (B) 013 Tilburg NL
Vr. 11-10 Pain of Salvation (US) + Dead Soul Tribe (US) Biebob Vosselaar B
Vr. 11-10 The Gathering (NL) Patronaat Haarlem NL
Vr. 11-10 Nile (US) + Sinister (NL) + No Return (F) + Myrskog + Ektomorf (HUN) Baroeg Rotterdam NL
Vr. 11-10 Embryo (IT) + Dreaming in Red (LUX) + Abash (NL) Zeppelin Weert NL
Za. 12-10 Eject (B) + Sore (B) + Sphinx (B) + Stormblast (B) + Thurisaz (B) + Welkin (B) + Y.M.I. (B) Tonneken Gavere B
Za. 12-10 Embryo (I) + Culpable Homicide (B) Frontline 2e zit Gent B
Za. 12-10 Paul Dianno’s Killers (UK) + Native Instinct (B) + Cowboys & Aliens (B) Germana Lauwe B
Za. 12-10 Nile (US) + Sinister (NL) + No Return (F) + Myrskog + Ektomorf (HUN) Biebob Vosselaar B
Za. 12-10 Chen Mo (NL) Paradiso Amsterdam NL
Za. 12-10 Backlash (NL) + Supergroover (NL) + Cape Canaveral (NL) W2 Den Bosch NL
Za. 12-10 Badly Preserved (NL) Kalashnikov Terneuzen NL
Za. 12-10 Papa Roach (US) 013 Tilburg NL
Za. 13-10 Embryo (IT) + Dreaming in Red (LUX) Pit Stop Bereldange L
Za. 13-10 Nile (US) + Sinister (NL) + No Return (F) + Myrskog + Ektomorf (HUN) W2 Den Bosch NL
Za. 13-10 Officium Triste (NL) Baroeg Rotterdam NL
Vr. 18-10 The Gathering W2 Den Bosch NL
Za. 19-10 Implant + H.I.V.+ + Empusae + fetish performance by Lady Walkiria + DJ H.I.V.+ Magasin 4 Brussel B
Za. 19-10 For all demons + Ashmolean (B) + Axamenta (B) + Panchrysia (B) Frontline 2e zit Gent B
Za. 19-10 Atroxentis (B) + Bavmorda (B) + Boiling Remains (B) + Meadow (B) + Mortifer (B) + No-Lokost (B) + Starcast (B) OHK Oostende B
Za. 19-10 The Gathering (NL) Capitale rockfest Waremme B
Za. 19-10 Cannibal Corpse (US) + Severe Torture (NL) + Dew-Scented (D) + Viu Drakh (D) Baroeg Rotterdam NL
Za. 19-10 Polluted Inheritance (NL) + Backlash (NL) Kalashnikov Terneuzen NL
Di. 22-10 Papa Roach (US) + The Semitones (B) AB Brussel B
Do. 24-10 The Gathering (NL) The Speakers Delft NL
Do. 24-10 35007 (NL) + Dureforsog (DK) 013 Tilburg NL
Vr. 25-10 Dysmorfic (I) Frontline 2e zit Gent B
Vr. 25-10 The Gathering (NL) Burgerweeshuis Deventer NL
Za. 26-10 Dew-Scented (D) + Aborted (B) + In-Quest (B) + The Quiscent (B) + Ill Fares the Land (B) + Culpable Homicide (B) Terlogt Diepenbeek B
Za. 26-10 Ashmolean (B) + KMP (B) + Natan (B) + Orchrist (B) + Resucitation (B) + Scarred Mind (B) + Solipsist (B) JH Tydee Mol B
Za. 26-10 Ancient Rites (B) + Crawlspace (B) Sporthal Kerelsplein Roeselare B
Za. 26-10 The Wounded (NL) JH Opsenter St. Laureins B
Zo. 27-10 Driller Killer (S) + Morgue (F) Frontline 2e zit Gent B
Do. 31-10 Brutal Exposure (B) + Fatal Charm (B) + Flashing Meadows (NL) Godelievezaal Wuustwezel B
Vr. 01-11 Lacuna Coil (I) + Sentenced (FIN) Biebob Vosselaar B
Vr. 01-11 The Gathering (NL) Podium Hardenberg NL
Za. 02-11 Troopers (D) + Cooperate (B) Brieljant Deinze B
Za. 02-11 Lacuna Coil (I) + Sentenced (FIN) Patronaat Haarlem NL
Za. 02-11 Behemoth (PL) + Diabolic (US) + Destroyer 666 (AUS) Baroeg Rotterdam NL
Zo. 03-11 Behemoth (PL) + Diabolic (US) + Destroyer 666 (AUS) W2 Den Bosch NL
Zo. 03-11 Dream Theater (US) Ahoy Rotterdam NL
Zo. 03-11 Lacuna Coil (I) + Sentenced 013 Tilburg NL
Ma. 04-11 Belphegor (A) + Emptiness (B) Frontline 2e zit Gent B
Ma. 04-11 Dream Theater (US) Hall Omnisports Petange L
Vr. 08-11 The Gathering (NL) Willemeen Arnhem NL
Vr. 08-11 Deicide (US) + Antaeus (F) + Centinex (S) Effenaar Eindhoven NL
Za. 09-11 Witchsmeller Pursuivant (B) + Sphinx (B) The Stage Tielt B
Za. 09-11 Witchsmeller Pursuivant (B) + Spinx (B) The Stage Tielt B
Za. 09-11 Doro (D) Biebob Vosselaar B
Zo. 10-11 Throne of Nails (UK) Frontline 2e zite Gent B
Zo. 10-11 Blind Justice (NL) + Axamenta (B) + Gazzoleen (B) + Mortifer (B) + Impedigon (B) + Brutal Exposure (B) + Skingraft (B) + Forced Life (B) Metal @ the Attick Turnhout B
Zo. 10-11 Deicide (US) + Behemoth (PL) + Diabolic (US) + Destroyer 666 (AUS) + Antaeus (F) + Centinex (S) Biebob Vosselaar B
Wo. 13-11 Doro (D) De Kade Zaandam NL
Do. 14-11 Alice Cooper (US) AB Brussel B
Vr. 15-11 Destiny (F) + Painkiller (B) Frontline 2e zit Gent B
Vr. 15-11 Dark Tranquillity Effenaar Eindhoven NL
Vr. 15-11 Biohazard (US) + Agnostic Front (US) + Discipline (NL) + Hatebreed (US) + All Boro Kings (US) + Death Threat (US) + Born From Pain 013 Tilburg NL
Za. 16-11 The Gathering (NL) De Kade Zaandam NL
Zo. 17-11 Biohazard (US) + Agnostic Front (US) + Discipline (NL) + Hatebreed (US) + All Boro Kings (US) + Death Threat (US) + Born From Pain AB Brussel B
Vr. 22-11 The Gathering (NL) Biebob Vosselaar B
Vr. 22-11 Maggots (NL) + Defcon One (NL) Triangel Weert NL
Za. 23-11 Sinister (NL) + Mortifer (B) The Stage Tielt B
Za. 23-11 Suncaged (NL) + The Quiescent (B) + In-Quest (B) Bosuil Weert NL
Za. 30-11 Tankard (D) + Scarred Mind (B) OJC Kompas Sint Niklaas B
Za. 30-11 The Gathering (NL) Fenix Sittard NL
Do. 05-12 Prejudice (B) + I.N.R.I. (NL) + Pandemonium (S) + Bestial Mockery (S) Frontline 2e zit Gent B
Do. 19-12 Exodus (US) De Kade Zaandam NL
Vr. 20-12 Disavowed (NL) + Mangled (NL) + Maggots (NL) + Lengtc’he (B) + Grobar (NL) Willemeen Arnhem NL
Za. 21-12 X-MASS FEST:
Six Feet Under (US) + Marduk (N) + Exodus (US) + Immolation (US) + Hate Eternal (US) + Kataklysm (US) + Impaled Nazerene (FI) + Macabre (US) + Dying Fetus (US) + Forlorn + Ragnarok Hof ter Loo Antwerpen B
Zo. 22-12 X-MASS FEST:
Six Feet Under (US) + Marduk (N) + Exodus (US) + Immolation (US) + Hate Eternal (US) + Dying Fetus (US) + Kataklysm (US) + Impaled Nazerene (FI) + Macabre (US) + Occult (NL) + Forlorn + Ragnarok + Callenish Circle (NL) 013 Tilburg NL
2003
Za. 25-01 God Dethroned (NL) OJC Kompas St.Niklaas B
Zo. 02-03 Goethes Erben (D) + Untoten (D) ‘t Kuipke Gent B
Za. 29-03 Stratovarius (FI) 013 Tilburg NL
Zo. 30-03 Stratovarius (FI) Hof ter Loo Antwerpen B
__________________
Der Uber Scepticus
Laatst gewijzigd op 30-07-2002 om 23:20.
|