Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Studeren
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 19-03-2011, 20:01
Ducky-men
Avatar van Ducky-men
Ducky-men is offline
Ik heb een probleem, het laatste jaar ben ik zeeeer stil geworden in klas, en dat ergert niet alleen mij maar ook mijn vrienden en mede leerlingen.

Vroeger was ik ook al niet te luidruchtig maar ik maakte wel eens een grapje en zo en ja voelde me ook beter in mijn vel. En nu dit jaar is alles verandert. School is een dagelijkse routine en het wordt saaier en saaier. Het enigste wat ik doe is aanwezig zijn. Soms heb ik wel dagen dat ik de hele dag niet aan het woord ben geweest in klas, gewoon geen zin, geen fut.

als ik dan van school kom ben ik net hyperactief, veel te veel energie. Dit komt omdat ik de hele dag stil ben geweest, futloos. Het is echt niet tof zo.

Mijn vrienden zeggen het zelf ook, in klas ben ik stil en zeg geen woord of weinig en buiten school krijgen ze me niet stil.Daar ben ik dan de luidruchtige zotte waaghals, maar in klas is het helemaal anders. het is net of wanneer ik in de klas kom in slaap val of begin te dromen. alles wat gezegd wordt gaat het ene oor in en het andere uit. Eenmaal op de speelplaats is het weer normaal en ben ik zoals ik ben.

Weet iemand tips waardoor ik me beter in mijn vel ga voelen in klas?

Laat het me weten
thanks ducky(-men)
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Liefde & Relatie Stil vraagtje
Ducky-men
3 20-03-2011 10:38
Verhalen & Gedichten Nomina Animorum Verhaal
lillojon
21 29-12-2009 14:33
Verhalen & Gedichten verloren in een droom
Kanya
2 28-06-2005 22:22
Verhalen & Gedichten Lerarenleed
Boate Bob
23 15-07-2004 10:24
Verhalen & Gedichten School staat stil in een dynamische maatschappij
Type
8 02-12-2003 22:05
ARTistiek [oud onzin verhaal] Het Verhaal
DarkCat
3 16-08-2002 17:58


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:38.