Advertentie | |
|
![]() |
|
Ben er vorige week heen geweest. Ik weet bij stephen King eigenlijk nooit echt wat ik moet verwachten.
Het is een leuke film om een avondje voor de lol naar te kijken. Maar dat ie goed is? Nee. Het leukste van de hele film was nog dat je vooraf een animatiefilm kreeg van the matrix. |
![]() |
|
Begin was goed. Eng. Daarna verloor de film zijn verband vond ik. Hele aparte mix, ik vond het wel. Iets hebben.
Het boek ga ik dus zeker weten nooit lezen. Stephen King is mij te langdradig, dat was ook in deze film goed te zien. Bepaalde verhaallijnen vond ik wel weer heel sterk. Hele rare film.
__________________
Ik ben niet labiel. Ik ben emotioneel flexibel.
|
![]() |
|
![]() |
Ik heb m vanavond gezien.
Het begin was erg sterk: het maakte me erg nieuwsgierig naar de rest van de film. Maar het wordt steeds langdradiger en vager; aan het einde is er eigenlijk geen touw meer aan vast te knopen. Dat is wel beter, want dan is het niet meer zo voor de hand liggend, juist erg verrassend. Typisch Stephen King. Nee, ik vond m te lang en het eind was té open. Het was wel erg leuk dat er ook heel wat humor in verwerkt zat, af en toe lag ik echt helemaal dubbel. (scheten/grapjes aan tafel/enz) Sommige scenes waren naar mijn idee nutteloos terwijl belangrijke verhaallijnen er niet voldoende uitgelicht worden. Vage film. Maar op zich best de moeite waard. Damn, deze film bewijst maar weer eens dat Stephen King echt helemaal gek is, als je zo'n verhaal kunt verzinnen.. Goed gefilmd, vooral de geluiden en special effects. En sterk geacteerd btw.
__________________
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today
|
![]() |
|
Mij lijkt het wel een goede film, omdat ik alle verfilmingen van Stephen Kings boeken geweldig vind. Vooral The Shawshank Redemption, die is echt fantastisch. Ik ben alleen niet zo heel erg blij met het "alien gehalte" in dit verhaal, dat maakt het voor mij wat minderr eng. Ik ga er wel heen, alleen al om te zien of hij in de rest van het rijtje goede verfilmingen past..
__________________
De Britse premier is als mijn eigen stembesef, ik Blair al als ik praat dus laat staan als ik mijn stem verhef..
|
![]() |
|
Ik ben er afgelopen zaterdag heen geweest.
Het psychologische aspect had wel wat meer verdiept moeten worden. Er was vaak echt enorm ranzig (maar ja ik kan niet veel hebben) Ik vond hem onderhoudend
__________________
Als ik later groot ben, trouw ik met kermit de kikker :p | Tel wat je hebt, niet wat je mist
|
![]() |
|
wat was dat een ernstig stomme film zeg, ik snapte dr niks van. Waar kwamen die beesten vandaan, en wat wilden ze (ja, je kan et wel zelf gaan bedenken, maar weet jij veel). En wat een anti climax, als die worm net die meneer heeft doodgemaakt op de wc in dat hutje komt dr een heel spannend muziekje, kruipt die worm ergens naartoe en wat staat er.... een aandoenlijke alien.
__________________
you spread like peanut butter
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
dus ga niet naar deze film..want hij is echt slecht! |
![]() |
|
Ik ben bezig met het opzetten van een recensie site.. wat nog niet echt supergoed werkt.. Maar mijn verhaal over Dreamcatcher staat erop!! recensie site
__________________
It's gonna be one of those days (24)
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Het boek was beter. Het begin was op zich best aardig, maar dat ging met sprongen achteruit. Het enige wat inderdaad cool gedaan was, dat was de Memory Warehouse van die vent, en hoe ze laten zien hoe het overgenomen wordt.
![]() Verder vond ik 't zo'n typische wannabe-gore movie. Als in, 'we hebben dan wel een typische verhaallijn en een niet al te beste uitwerking daarvan, maar als we nou eens proberen om zo veel mogelijk ranzigheid in de film te stoppen, misschien vinden mensen 'm dan goed'. Jammer genoeg was het allemaal nogal neppig en niet bepaald schokerend, dus daar zijn ze ook al niet in geslaagd. Wel puik camerawerk, overigens. |
![]() |
|
!!\\//!SPOILER WAARSCHUWING!\\//!!
Ik heb m gister gezien en vond m wel goed, alhhoewel ik al in t boek begonnen was vond ik dat ze sommige dingen 'te gehaast' hadden gedaan ,veel te snel, maar ja adners wordt de film te lang, toch vond ik t wel goed dat ze toen ze de aliens gingen neerhalen bij dat schip, dat ze dat een heel stuk aangrijpender maakten dan in het boek en oo keen stuk langer, en naturrlijk was t allerkewlst dat duddits ook een alien was, hij zag r mooi uit iig. Maar ze zeiden helemaal niet dat die aliens de byrum heten volgens mij, anders heb ik t gemist...
__________________
Sorry kindjes, maar IK ben niet te koop...
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
![]() maar ja, voor de rest vond ik het wel een leuke film, vooral het 1e gedeelte, het 2e gedeelte vond ik het wat afzwakken, met dat alien gedoe |
![]() |
|
![]() |
kutfilm. Pas na de pauze begon de film een beetje te leven, en zodra dat stomme beest uit dat lichaam van die fatso kwam vond ik de sfeer helemaal verpest. En al he-le-maal toen die alien (Mr Gay?
![]() ![]() "Ooby Dooby Doo, We got some work to do!" Laatst gewijzigd op 04-05-2003 om 13:33. |
![]() |
|
![]() |
nou zal wel bijna niemand het met mij eens zijn (wat ik net gelezen heb) maar ik vond m eink best wel goed....
okeej, hij was vaag (ik hou van vage films) en ook wel een beetje vergezocht, maar ik vond m op zich best kewl ![]()
__________________
There's a difference between living and being alive
|
![]() |
|
Mijn recensie.. die ook op me eigen site staat.. al is die site zwaar bagger..
Het boek bevatte genoeg filmische momenten om een lange film mee te maken. Het verheugde mij daarom ook erg dat er inderdaad plannen waren in die richting. Nu de film uiteindelijk klaar is kan ik hier mijn oordeel over vellen: Het verhaal is gelijk aan het boek behalve dan het complete 2e deel. Wat een aardige misser was van de film. Het complete 2e deel is op de een of andere manier herschreven en bevat wel de hoofdlijnen uit het boek maar niet het verhaal zoals dat verloopt. Het eind is erg anders dan in het boek en maakt dit een lniet al te trouwe film voor de fans van het boek. Maar als we het als film op zich bekijken vinden we zeker wel een goede film. Alleen dan weegt het weer zwaar als het boek niet gelezen is. Een scene uit de film met een man die in een pistool aan het praten is bezorgde de bioscoop een blik van: "Wat is dit voor een film ?" terwijl ik de scene wel snapte vanuit het perspectief van het boek. Er komen mooie scenes in voor en ook wat goede en leuke special effects. De aliens die komen kijken zijn leuk vormgegeven maar weten mij nou niet echt de stuipen op het lijf te jagen. Ze maken de film wel spannend. Als de grotere alien onthuld word sta je eerst verbaasd te kijken en nadat je hem helemaal ziet kruipt er een glimlach over je gezicht. Inderdaad.. dit is nou een ECHTE alien.. Heel herkenbaar! De film trapt echt goed af. Met een duidelijk te volgen 1e deel. Helaas verzwakt het 2e deel een beetje weg en had het veel spannender kunnen zijn. Ik vind het geen verspilling van mijn tijd en heb er toch wel van genoten. Deze film bekroon ik met 3,5 ster. Van de 5 sterren! Dus een redelijk geode film!!
__________________
It's gonna be one of those days (24)
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
"The schizophrenic is drowning in the same waters in which the mystic swims with delight" -- Joseph Campbell (Mintz, 1983)
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Films, TV & Radio |
Je DVD-collectie Freshh~ | 234 | 08-03-2005 15:33 | |
Lifestyle |
interview Hornyboy | 22 | 15-02-2004 20:09 | |
Films, TV & Radio |
WIE kent de meeste verfilmingen??! Rukkels | 42 | 19-07-2003 17:44 | |
De Kantine |
Welk boek? Aaaaaart.. | 76 | 28-04-2003 09:07 |