![]() |
hoe krijg ik hem terug. jongens help me!!??!!
ik ben heeeeeeeeeel erg verliefd op mijn ex vriendje. het is uitgegaan omdat hij zei dat hij niet meer verliefd op me was. het rare is alleen dat hij mijn nog steeds erg lieve mailtjes stuurt! weet misschien iemand een manier om hem weer terug te krijgen??
[Dit bericht is aangepast door karinkruiswijk (29-03-2002).] |
ligt eraan...
hoe is het uitgegaan? |
nee, sorry http://forum.scholieren.com/rolleyes.gif zonder uitleg van hoe het uit is gegaan kan niemand je helpen..
|
Als je er uitleg bij zou geven hoe het precies is uitgegaan en hoe jullie met elkaar omgingen....
Maar als ik het met iemand uit zou maken omdat ik niet meer verliefd was zit er denk ik weinig kans meer in.... Maar het is wel vreemd dat hij nog steeds lieve mailtjes stuurt. Zeg em anders in een mailtje dat je nog steeds van em houd en of hij toch niet weer met je wilt omdat hij blijft mailen.... |
Lieve mailtjes terugsturen
|
als hij het uitgemaakt heeft omdat ie niet meer verliefd is... tja, dan word het lastig http://forum.scholieren.com/wink.gif
|
Die lieve mailtjes stuurt hij je waarschijnlijk om je minder pijn te doen nadat hji het had uitgemaakt.
Hij heeft het niet voor niets uitgemaakt, hij zei toch zelf al dat hij niet meer verlifd op je is... |
snik dát zeggen ze nou altijd :/
|
hem uit je hoofd zetten! of vragen waarom hij je nog van die lieve mailtjes stuurt, als hij nog met je wilt moet hij dat natuurlijk blijven doen anders vragen of hij ermee kapt!
|
ey , ga een keer in je bikini voor zen deur staan.. dan word ie wel weet verliefd op je .. succes he .. laterzz
|
Citaat:
|
Op precies dezelfde manier maakte mijn ex vriend het uit, hij was 'niet gek meer op mij'...en ook wij hielden een superleuk contact, hebben zelfs nog een paar keer gezoend... Ik was dolverliefd op hem, maar elke keer liet hij me zitten. Totdat ik na een half jaar verkering kreeg met een andere jongen en m'n ex er achter kwam dat hij me écht kwijt was. Toen pas besefte hij dat hij me nog wél leuk vond en heeft hij me verteld dat hij me terug wou. Hoe slecht het misschien ook is, na veel twijfelen ben ik weer wat met hem begonnen en we zijn nu alweer 8 maand gelukkig samen!!!
Het kan dus wel....alleen moet je er soms héél lang op wachten, en het eindigt niet altijd zoals bij mij... Maar toch, kwilde alleen ff zegguh dat het dus echt wel kan! Sterkte!!! Kusje Gup |
Citaat:
dank je wel |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:37. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.