Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   webcam probleeemmmm (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=104316)

miss_virus 25-05-2002 13:32

ik heb een probleem met de webcam namelijk dat onder netmeeting het beeld ondersteboven is als ik het verzend dus nu zet ik je cam maar op zijn kop in de standaard dan is het wel goed.. ik heb ookal in de instellingen gekeken maar kan nergens iets vinden, dit is heel wazig want mijn andere computer heeft dit probleem ookal dezelfde camera zelfde stuurprogramma
weet iemand een oplossing :( :confused:

thx

de postbode 25-05-2002 15:37

[noflame] leestekens [/noflame]

keey even wat meer info graag welke webcam? OS? en hoe ziet de gene waarmee je netmeet jou beeld als je cam goedom staat (dus zoasl het bedoelt was)?

-de postbode-

miss_virus 25-05-2002 15:48

logitech quickcam expresss is het beide trouwens en ze doenalle bei raaaaaar

Orion84 25-05-2002 21:54

weet je zeker dat hij nu op z'n kop staat en niet voordat je hem omdraaide?????????????????????

miss_virus 26-05-2002 11:26

jaaaaaaaaa want dat pinnetje waarmee je de camera in de standaard moet bevestigen staat nuu bovenop en nu werkt de camerea gewoon dus geen op zijn kop beeld , als ik hem normaal zet is alles upside down :confused: :rolleyes: :mad:

nare man 26-05-2002 11:36

Het kan zijn dat je ergens via een ander programma (eigen software van de webcam, Paint Shop Pro, Fotoshop, of een ander programma wat TWAIN-bronnen kan lezen) het beeld hebt omgekeerd, en dat NetMeeting die instellingen gewoon meeneemt.

miss_virus 26-05-2002 11:41

ik weet het niet staat verder niks op ook geen software voor de cam heb ik er al afgegooid omdat dat helemaal niet werkte maar thx voor je reply ;)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.