![]() |
ik wil graag naar school....maarrr....
ik ben 22 jaar ik woon op mezelf. Ik weet eindelijk welke kant ik op wil. Ik weet dat het mogelijk is wel met aanpassingen(heb een hersenbeschadiging) Maar ik kan het niet betalen. Mijn ouders willen het niet betalen, die vinden dat ik het maar zelf moet betalen (ik woon wel samen maar is geen vetpot) en dat ik eerst toen ik nog wel bij hun woonde ook mn school niet had afgemaakt, komende door mn hersenbeschadiging. Maar het is nu dat ik gewoon heel erg graag naar school weer wil. Wie weet of er regeltjes zijn om het school geld kwijt te schelden. Ik heb het al geprobeerd om bij het uwv maar die geven wel groen licht , alleen die kunnen het dus ook niet betalen. wie weet wat ik nog meer kan doen....?
|
Citaat:
|
waar zit die dan?
woon in de buurt van den bosch en nijmegen (er tussen) |
>> W,G & R
Dit heeft meer met geld te maken, dan met school. :) |
wat voor school praten we eigenlijk over ?
|
Je hebt toch nog gewoon recht op studiefinanciering?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
ik praat nu over een mbo opleiding, ik heb geen recht op studie financiering omdat ik in de wa-jong zit...
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik zou inderdaad maar eens informeren bij de ib-groep, http://www.ib-groep.nl.
Verder heb ik eigenlijk geen idee. Woon je nog thuis? Red je het met je huidige wajong niet om collegegeld te betalen? Ga eens naar de decaan of weetikhetwie van de school waar je zou willen studeren (of mail/bel natuurlijk, als erheen gaan minder makkelijk is). Die heeft misschien nog wel tips. Succes. |
Ook raar dat het UWV verder niks kan doen, want van een WaJong kun je nauwelijks je vaste lasten enzo betalen, kan me goed voorstellen dat je daar geen studie van kunt betalen.
|
Citaat:
praat anders eens met iemand van het UWV; die zullen het alleen maar aanmoedigen dat iemand van jouw leeftijd alsnog naar school wil, denk ik. |
Informeren bij het IBG naar de mogelijkheden en verder zou je een bezoek kunnen brengen aan uitkeringsinstanties. WAJONG kom je niet meer voor in aanmerking vrees ik, maar misschien wel een vergelijkbare uitkering.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Ik heb die wajong dus net toegewezen gekregen en een van de dingen die in het gesprek gezegd werden, was dat ze altijd probeerden mensen weer aan werk of een opleiding te krijgen en daarbij ook vaak een deel financieerden wanneer mogelijk, etc. etc. Maar blijkbaar valt dat toch wel tegen. (nou ja, of het echt een verrassing te noemen is, is weer een tweede.. maar beetje jammer is het wel) |
Wat dacht je van het CWI?
Voor mensen die een uitkering hebben, worden MBO opleidingen wel betaald, omdat ze zo de kans hebben om aan de slag te kunnen.. Waarom dan niet voor mensen met een Wajong uitkering? |
heeft de TS eigenlijk uberhaupt wel even aan de ib-groep gevraagd of ze geen recht op stufi heeft ? lijkt me namelijk sterk dat ze dat niet zou hebben, uitkering of geen uitkering.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:45. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.