![]() |
op het toneel staan is tof! Vertel eens over jouw ervaring!
ik heb zelf twee keer opgetreden in de http://forum.scholieren.com/eek.gif schouwburg (geen groep 8 musical, als je daar misschien gelijk aan dacht!)
heb jij ook ervaring? Vertel! |
Geen ervaring met 'echt grote' dingen. Mijn toneelervaring bestaat hooguit uit een stuk voor de school... (dan vond ik het omroepen door de Intercom nog bijna spannendeer dan het hele stuk http://forum.scholieren.com/tongue.gif).
Ik vinbd het leuk... Tjam, kan er weinig over zeggen/// |
ik heb wel eens op het podium van muziekcentrum Frits Philips gezeten. Ook het podium van het muziekcentrum in Tilburg, Roermond en Enschede. Maar ik zit dan in een heel orkest. Het is heel speciaal dat wel. Maar het meest leuke optreden was in het "muziekcentrum" van ons dorp. Ons eerste optreden met het bandje. Heel stoer en dat geeft echt een kick.
|
Ik was Joost de draaier in de musical "niet goed geld terug". Dat is ook alles. EN ik kom me goed in die rol plaatsen. http://forum.scholieren.com/cool.gif
|
Ik heb gespeeld in een knullige voorstelling van alleen op de wereld. Ik had een heel lullig bijrolletje en ik kon er geen flikker van http://forum.scholieren.com/smile.gif
Twee jaar geleden ben ik bij het wagenspel gevraagd! Dat is wel zoooooo gaaf! Straattheater is dat, dan bedenk je een verhaal en je treedt vijftien keer op. Op verschillende plaatsen in Eindhoven, drie keer op een avond, op drie verschillende plaatsen dus! weet je hoe ruig! Da's kei gezellie man... http://forum.scholieren.com/biggrin.gif |
ik zou wel heel graag een keer een pantomime willen maken en uitvoeren. http://forum.scholieren.com/smile.gif
Lukt me toch niet! ik hou in elk geval van acteren. op elke wijze. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.